Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко у Києві зустрівся з Головою Представництва НАТО в Україні Карен Мактір.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Андрій Шевченко висловив вдячність Главі Представництва НАТО в Україні за консультативну й практичну підтримку нашій країні та привітав повноцінне поновлення роботи представництва у Києві.
Співрозмовники обговорили основні результати Вільнюського саміту НАТО в контексті інтересів України та скоординували подальші кроки з метою реалізації рішень, ухвалених у Вільнюсі. Зокрема, щодо нарощування рівня взаємосумісності з державами-членами Альянсу, формування адаптованої річної національної програми та реалізації проєктів Комплексного пакету допомоги, спрямованих на зміцнення обороноздатності України.
Учасники зустрічі також зосередили увагу на медичній реабілітації військовослужбовців ЗСУ, проведенні гуманітарного розмінування українських територій та консультаціях НАТО в питаннях реформування національної системи оборонних закупівель.
Заступник Міністра оборони наголосив, що Україна налаштована на інтенсивну співпрацю з Альянсом для досягнення максимальних результатів у наближенні нашої держави до повноправного членства в НАТО.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Військовослужбовець підрозділу UNIT-A прикордонної бригади «Помста» з позивним «Святий» знімав дорогу, коли в машину прилетів російський дрон.
Пілоти НРК 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як працюють під постійним прицілом ворога.
Уражений вночі «Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез» забезпечував пальним московський регіон (майже 30% загальноросійського споживання бензину) та російську армію.
Усього протягом доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 1496 цілей противника.
Стартував перший власний базовий курс бойової підготовки у 20-ій бригаді оперативного призначення «Любарт» у складі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії.
Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Стрілець, помічник гранатометника
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
112 окремий батальйон 110 ОБрТрО
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….