Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
— На нашому напрямку через річку Дніпро є присутність десантно-штурмових військ, спецпідрозділів противника. Вони намагаються проводити диверсійні акції вздовж островів та в протоках дельти Дніпра. Здебільшого територія Херсонщини залишається як «хаб» для відновлення сил, які найбільше потерпають на найбільш гарячих напрямках фронту. Якщо на сході вони мають втрати, вони передислоковуються на Херсонщину для відновлення. Наприклад, на острові Джарилгач розгорнуті полігони, на яких окупанти мають змогу пройти відновлення та підняти свій рівень підготовки, — повідомила в ефірі єдиного телемарафону начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України капітан 1 рангу Наталія Гуменюк.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Начальник складу, військовослужбовець
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)
Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….