ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Британія розширила санкції проти російських міністрів і пропагандистів

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Липня 2023, 14:51

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі оголосив про додавання до санкційного списку 14 осіб у відповідь на спроби росії знищити українську національну ідентичність, зокрема — 11 чиновників, причетних до примусової депортації українських дітей.

Про це йдеться у повідомленні британського уряду.

До обмежувального списку потрапили:

  • ксенія мішонова — уповноважена з прав дитини в московській області;
  • сергій кравцов — міністр освіти росії.

Як зазначили у британському уряді, ці особи відіграли підступну роль у розрахованій росією програмі депортації, спрямованої на знищення української культурної та національної ідентичності. Понад 19 000 українських дітей були примусово депортовані до росії або на тимчасово окуповану росією територію України.

«Багато депортованих дітей переміщуються до мережі таборів для перевиховання в незаконно анексованому Криму та на материковій частині росії, де вони піддаються російсько-орієнтованому академічному, культурному, патріотичному та військовому вихованню», — йдеться у повідомленні.

Також під дію санкцій потрапили два російських пропагандисти, відповідальні за поширення огидної пропаганди, спрямованої на розпалювання насильства та ненависті до України та її народу, включно з антоном красовським, колишнім ведучим russia today, який у прямому ефірі заявив, що українських дітей потрібно топити та спалювати.

ольга любімова, міністр культури росії, також переслідується за використання свого становища для підтримки згубної антиукраїнської політики російської держави.

«У жахливій програмі примусової депортації дітей і сповненій ненависті пропаганді, яку вивергають його лакеї, ми бачимо справжній намір путіна — стерти Україну з мапи. Сьогоднішні санкції притягують до відповідальності тих, хто підтримує режим путіна, включно із тими, хто бачить знищення України, розпад її національної ідентичності та стирання її майбутнього», — наголосив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 окремий батальйон безпілотних систем 101 окремої бригади охорони Генерального Штабу ЗСУ

Водій – слюсар

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Оператор відділення радіоелектронної боротьби

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор протитанкового озброєння, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---