ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Більшість українських шукачів притулку планують повернутися додому — дослідження ООН

Новини
17 Липня 2023, 3:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google
Ілюстративне фото

Абсолютна більшість українських шукачів притулку, які залишили країну внаслідок російської агресії, висловлюють намір або сподівання повернутися додому. Про це свідчать результати останнього опитування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), про це повідомляє Мінреінтеграції.

Так, 76% опитаних українців, які наразі перебувають у країнах ЄС і Молдові, заявили про свої плани або сподівання назавжди повернутися на Батьківщину.

Причому українці, які перебувають у сусідніх з Україною країнах Європи, мають вищі надії на повернення додому, ніж ті, хто змушений був виїхати до більш віддалених країн європейського континенту, — 71% проти 57%.

Крім того, з моменту переміщення понад третина українських шукачів притулку (39%) вже здійснили короткострокові візити до рідних регіонів. Це допомагає людям підтримувати зв’язок із родинами та громадами, а також ухвалювати рішення щодо умов можливого повернення.


«Обов’язково відповімо»: Володимир Зеленський пообіцяв відповідь на цинічний удар росіян по Кривому Рогу
«Обов’язково відповімо»: Володимир Зеленський пообіцяв відповідь на цинічний удар росіян по Кривому Рогу

Президент заявив, що Україна відповість на цілеспрямовану атаку росії.

Дрони рф вбили трьох дітей на Миколаївщині та поцілили у пасажирський транспорт у Запоріжжі
Дрони рф вбили трьох дітей на Миколаївщині та поцілили у пасажирський транспорт у Запоріжжі

Російські безпілотники атакували Миколаївщину та Запоріжжя: є загиблі й поранені цивільні.

У Кривому Розі кількість загиблих через удар по торговельному центру зросла до 14
У Кривому Розі кількість загиблих через удар по торговельному центру зросла до 14

У Кривому Розі внаслідок російської атаки на торговельний центр загинули 14 людей. Кількість постраждалих зросла до 121, серед них 22 дитини.

Володимир Зеленський обговорив із Генсеком ООН російські удари та загрози продовольчій безпеці
Володимир Зеленський обговорив із Генсеком ООН російські удари та загрози продовольчій безпеці

Володимир Зеленський обговорив із Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем російські удари по Україні та їхні наслідки для продовольчої безпеки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

WorkUa Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

WorkUa Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

Olx Мінометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область