Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Сьогодні у столиці на території Парку моряків відбулося відкриття пам’ятного знака на честь полеглих воїнів Військово-Морських Сил ЗС України у війні з російським агресором.
У заході взяли участь командувач Військово-Морських Сил Олексій Неїжпапа, командування річкової флотилії, а також громадські діячі та волонтери.
— Сьогодні тут, у столиці нашої країни, ми відкрили пам’ятний знак загиблим в цій важкій війні для нас. Це дуже знаменна подія, тому що ми повинні пам’ятати всіх наших чоловіків та жінок, які віддали найцінніше — своє життя. Життя за свободу та незалежність нашої України, — зазначив віцеадмірал Олексій Неїжпапа.
Пам’ятний знак було створено спільними зусиллями органів військового управління, річкової флотилії, місцевої влади, меценатів та волонтерів. Наш святий обов’язок — пам’ятати та шанувати Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України.
Командувач Військово-Морських Сил віцеадмірал Олексій Неїжпапа вручив військовим морякам державні нагороди, нагороди МО та Головнокомандувача ЗС України.
За минулу добу російські загарбники втратили 1230 військових вбитими та пораненими.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….