ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Люди повертаються на території, звідки відійшла вода. Чого їм слід остерігатися — поради ДСНС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Червня 2023, 12:37

Основні евакуаційні заходи в зоні затоплених у результаті російського теракту на Каховській ГЕС районів екологічної катастрофи вже завершені. Ба більше, де це можливо, люди починають повертатися до своїх визволених від води домівок.

Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олександр Хорунжий.

Також він надав таким громадянам корисні поради, аби не стати жертвою наслідків повені:

  • течією винесло чимало вибухонебезпечних предметів, мін, снарядів вони можуть бути замуленими. Якщо побачили підозрілий предмет — не чіпайте його, а терміново повідомте про знахідку ДСНС, представникам Сил оборони, нацполіції або органам місцевої влади;
  • якщо будинок був затоплений, перш ніж туди увійти, переконайтесь, що йому не загрожує завалення, немає небезпечних уламків, розбитого скла. Осушіть затоплені підвальні приміщення;
  • не користуйтесь електрикою до повного осушення будинку;
  • не купайтесь і навіть не підходьте до водних об’єктів — водойм і пляжів;
  • пийте воду лише з герметичного пакування;
  • не вживайте продукти харчування, навіть консерви, якщо вони були підтоплені водою;
  • дезінфікуйте увесь одяг та майно, що було під водою;
  • про ці всі заходи безпеки батькам треба розповісти дітям.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Гонка без шансів»: FPV наздогнав окупанта, який тікав на байку

«Гонка без шансів»: FPV наздогнав окупанта, який тікав на байку

Спроба втекти на байку від українського FPV — це «завжди окремий жанр російського цирку». Черговий окупант намагався утекти від дрона, але «фізика, карма і наш оператор» спрацювали краще, ніж він розраховував.

Військовому рф, який депортував 15 дітей-сиріт з Миколаївщини, повідомлено про підозру

Військовому рф, який депортував 15 дітей-сиріт з Миколаївщини, повідомлено про підозру

Офіс Генерального прокурора спільно зі СБУ оголосив підозру військовому зс рф, який організував примусове вивезення 15 вихованців Новопетрівської спеціальної школи з окупованої Миколаївщини до росії.

Українські дронарі знищили рідкісну РСЗВ Type-63, склад БК і мотопарк окупантів на Лиманському напрямку

Українські дронарі знищили рідкісну РСЗВ Type-63, склад БК і мотопарк окупантів на Лиманському напрямку

Пілоти батальйону «Signum» продовжують вибивати російські сили на Лиманському напрямку. Цього разу вони знищили рідкісну реактивну систему залпового вогню Type-63, СПГ-9 «Сапог» та цілий мотопарк противника.

Боєць «Феррарі», поки ремонтували машину, і затрофеїв ворожий дрон

Боєць «Феррарі», поки ремонтували машину, і затрофеїв ворожий дрон

Боєць прикордонної бригади «Гарт» з позивним «Феррарі» на Південно-Слобожанському напрямку зміг захопити російський дрон, який вже нищить ворога під Вовчанськом.

Олександр Сирський поінформував делегацію США про ситуацію на фронті та ефективність Deep Strike

Олександр Сирський поінформував делегацію США про ситуацію на фронті та ефективність Deep Strike

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський провів робочу зустріч із делегацією США на чолі з Міністром Сухопутних військ Даніелем Дрісколлом.

Patriot, deep strike і спільні проєкти: переговори Дениса Шмигаля з Міністром Сухопутних військ США

Patriot, deep strike і спільні проєкти: переговори Дениса Шмигаля з Міністром Сухопутних військ США

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів у Києві переговори з Міністром Сухопутних військ США Деніелом Дрісколлом.

ВАКАНСІЇ

Офіцер групи сил підтримки

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Артилерист в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 22000 до 122000 грн

Київ

Військова частина А0222

Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

--- ---