Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…
— Інтенсивність застосування безпілотників тактичного рівня в сучасній війні можна порівнювати фактично з використанням боєприпасів. Щодня є втрати такої техніки. Адже вони застосовуються в дуже агресивному середовищі, на них націлено багато ворожих стволів та систем протидії. Відповідно, обсяг їхнього оновлення має відповідати як мінімум кількості їхніх втрат. Ведеться активна робота, щоб кожен підрозділ був забезпечений необхідною кількістю БПЛА тактичного рівня. Я про це кажу з певним оптимізмом, ситуація вже динамічно змінюється, військо вже отримує більше і буде отримувати ще більше БПЛА, розповів заступник Міністра оборони України Володимир Гаврилов в інтерв’ю Інформаційному агентству АрміяInform. — Йдеться про БПЛА, які виконують розвідувальні, вогневі та інші завдання. Чим більше буде в наших воїнів сучасних безпілотних систем, тим більше шансів у нас на перемогу на полі бою.
За словами Володимира Гаврилова, у Міністерства оборони є контракти з вітчизняними виробниками на виробництво різних видів безпілотників, які мають різні масштаби застосування.
— Наразі вітчизняні виробництва безпілотників різного призначення дуже активно розвиваються. З початку року нам вдалося активізувати постачання БПЛА до війська. У Міноборони відкрилися нові так звані вікна можливостей. Нині до ЗСУ постачається значно більше безпілотників різних типів, ніж, скажімо, пів року тому.
Далі буде ще більше. Сприяють цьому різні фактори, зокрема спрощення процедури закупівель. Вносяться відповідні зміни й у нормативні документи. Розпочав роботу Акселератор інноваційного розвитку Міністерства оборони. Цей проєкт покликаний пришвидшити процедури проходження запропонованих армії технічних новацій до постачання у ЗСУ, мінімізувати бюрократичні перепони. І цей проєкт вже працює, чимало виробників ОВТ у цьому вже переконалися. Це реальний прорив в активізації багатьох процесів у Міноборони та співпраці з виробниками ОВТ, — розповів заступник Міністра оборони України.
Довідково. Акселератор Міноборони — постійно діючий орган, покликаний прискорювати процеси всередині Міноборони задля лідерства у міл-тек Сил оборони України. Перші результати:
— процес опрацювання заявок від розробників ОВТ до їх кодифікації й допуску до експлуатації — для «зрілих» рішень скорочено до 45 днів;
— процес взаємодії сектору озброєння та військової техніки у комунікації з Міноборони — запровадив «єдине вікно» для запитів від підприємств оборонно-промислового комплексу, розробників-інвесторів озброєння та військової техніки.
Більше про Акселератор — в інтерв’ю заступника Міністра оборони України Володимира Гаврилова.
Платформа Osavul отримала одну з найбільших інвестицій у Європі у сфері інформаційної безпеки — $3 мільйони від трьох європейських фондів: 42CAP, u.ventures та SMRK.
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спікером Фолькетингу Сореном Геле та віцеспікерами парламенту Данії.
Противник посилює натиск на Лиманському напрямку, збільшує застосування важких вогнеметних систем «Солнцепьок» по позиціях Сил оборони.
Заарештували чоловіка, який доповідав росіянам про зведення опорних пунктів у Святогірській громаді.
Сьогодні вдень російські терористи завдали удару по приватному сектору Київського району міста Харкова.
Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало перехоплені розмови мешканців красної яруги бєлгородської області щодо жертв серед військових та цивільних через недбале поводження з вибухівкою.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Смертельний інцидент стався над грецьким островом Карпатос в Егейському морі в контексті Егейської суперечки — конфлікту між двома державами-членкинями НАТО щодо суверенітету та суміжних…