ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Іспанія надасть Україні БТРи, польовий шпиталь та відремонтовані Leopard 2

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Червня 2023, 22:01

Іспанія в рамках військової допомоги надає Україні 20 БТРів, польовий шпиталь та 4 Leopard 2, які перебували на ремонті.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Іспанії.

«Україна захищає справедливість, і тож мають нашу підтримку, не лише у військовій допомозі, але й у підготовці українських бійців, — заявила міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес і додала: — Наше зобов’язання підтримувати Україну в її пошуках повного, справедливого та тривалого миру залишатиметься непохитним до тих пір, поки це буде необхідно».

У своєму виступі на Контактній групі міністр оборони Іспанії розповіла, що через декілька днів два десятки бронетранспортерів для ЗСУ прибудуть з Іспанії до Польщі і будуть додані до 40, які вже поставлені. Також чотири «Леопард» 2А4, що знаходились на ремонті, надійдуть українським Силам оборони.

Глава міноборони Іспанії заявила й про надання польового шпиталю Role 2 plus, який може бути розгорнуто у 20 контейнерах. Перед цим військові, які відповідатимуть за роботу шпиталю, мають пройти в Іспанії відповідне тренування.

 

 

Читайте нас в Telegram
Міноборони повернуто 57,5 млн грн за невиконаний оборонний контракт

Міністерству оборони України повернуто понад 57,5 млн грн, сплачених за оборонний контракт, який підприємство так і не виконало в повному обсязі.

«Лігво знищено вщент»: у Криму уражено ворожу базу з новітніми безпілотниками, Ан-72П та РЛС «Меч»
«Лігво знищено вщент»: у Криму уражено ворожу базу з новітніми безпілотниками, Ан-72П та РЛС «Меч»

Сили безпілотних систем та Головне управління розвідки МОУ завдали удару по ворожій базі з новітніми БПЛА на аеродромі Кіровське в окупованому Криму.

Палаючий березень: Сили оборони уразили 5 стратегічних заводів ворога і 10 обʼєктів нафтопереробки
Палаючий березень: Сили оборони уразили 5 стратегічних заводів ворога і 10 обʼєктів нафтопереробки

За минулий місяць наші захисники провели серію потужних ударів по важливих об’єктах російського військово-промислового комплексу.

У Львові вбили військовослужбовця ТЦК, нападника розшукують
У Львові вбили військовослужбовця ТЦК, нападника розшукують

У Львові військовослужбовця ТЦК та СП смертельно поранили в шию — врятувати його не вдалося.

Відшкодування коштів за куплене спорядження й покращення харчування: над чим працюють у ДОТ
Відшкодування коштів за куплене спорядження й покращення харчування: над чим працюють у ДОТ

В Агенції оборонних закупівель ДОТ працюють над відшкодуванням витрат військових на спорядження та покращенням харчування.

Батальйон Signum перейшов до Сил безпілотних систем
Батальйон Signum перейшов до Сил безпілотних систем

Батальйон безпілотних систем Signum, що був частиною Сухопутних військ, тепер увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
Водій до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Бойовий медик взводу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

медична сестра у військову частину

від 25000 до 130000 грн

Малі Дмитровичі, Київська область

--- ---