ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Розбудова спроможностей кібербезпеки є одним із ключових пріоритетів МОУ — Віталій Дейнега взяв участь у засіданні Кібердіалогу Україна-США

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Червня 2023, 11:35

1 червня 2023 року делегації України та Сполучених Штатів Америки зустрілися в м. Таллінн (Естонія) для проведення 5-го Кібердіалогу України та США – щорічного заходу з питань співпраці у сфері кібербезпеки. Під час зустрічі делегація США висловила непохитну підтримку Україні у сфері кіберзахисту в боротьбі з російською агресією.

Про це інформує Міністерство оборони України.

США працюють над виділенням додаткового пакету допомоги Україні у сфері кібербезпеки в обсязі 37 мільйонів доларів. Загальний обсяг допомоги з боку США у цій сфері складатиме 82 мільйони доларів з лютого 2022 року та 120 мільйонів доларів з 2016 року. Ця підтримка спрямована на розбудову спроможностей України виявляти, стримувати та реагувати на кіберінциденти та загрози, а також на захист критично важливих мереж і цифрової інфраструктури.

«Розбудова спроможностей кібербезпеки є одним із ключових пріоритетів Міністерства оборони, тому ми особливо цінуємо партнерство та плідну співпрацю зі Сполученими Штатами у цій сфері», — прокоментував Віталій Дейнега.

Сторони обговорили місце кібербезпеки в довгостроковому цифровому розвитку України, зокрема підтримку в розвитку людського капіталу, інституцій та критичної інфраструктури. Учасники обмінялися думками щодо майбутньої співпраці з питань кібербезпеки, зокрема щодо обміну набутим досвідом у сфері цифрової та кіберполітики.

До складу української делегації на чолі із заступником Міністра закордонних справ Антоном Демьохіним увійшли заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк, заступник Міністра цифрової трансформації Георгій Дубинський, заступник Міністра оборони з питань цифрового розвитку Віталій Дейнега, начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генерального штабу ЗСУ Іван Павленко, заступники Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Віктор Жора та Олександр Потій, директор департаменту Служби зовнішньої розвідки України Олег Кірій, заступник начальника департаменту кібербезпеки СБУ Іван Калабашкін, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олег Заворотній, начальник управління цифрового розвитку та кібербезпеки Міністерства енергетики Роман Кравідз, керівник служби забезпечення діяльності НКЦК Апарату РНБО Сергій Прокопенко та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонії Мар’яна Беца.

Посол з особливих доручень з питань кіберпростору та цифрової політики Натаніель Фік з Державного департаменту очолював делегацію США, до складу якої увійшли виконуюча обов’язки національного директора з кібербезпеки Білого дому Кемба Уолден, заступник помічника міністра оборони Майк Еоянг, заступник командувача кіберкомандування США генерал-лейтенант Тімоті Хо, Бригадний генерал Чад Радуеге з Європейського командування США, заступник помічника міністра внутрішньої безпеки Томас Макдермотт і виконавчий директор Агентства з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Брендон Уейлз, а також представники Федерального бюро розслідувань та USAID.

Члени делегацій висловили вдячність уряду Естонії за можливість зустрічі в Таллінні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністр оборони обговорив безпекову ситуацію на Херсонщині

Міністр оборони обговорив безпекову ситуацію на Херсонщині

Денис Шмигаль відвідав командний пункт 39-ї бригади берегової оборони ЗСУ.

«Евакуювала дітей, щоб здавати позиції»: агентка рф отримала 15 років

«Евакуювала дітей, щоб здавати позиції»: агентка рф отримала 15 років

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено мешканку Мирнограда, яка коригувала вогонь по українських захисниках у районі Покровська.

Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

Ефект доміно по-російськи: незграбний байкер підставив усю групу під удар дронів «Фенікса»

На Лиманському напрямку пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зупинили та знищили штурмову групу росіян на мотоциклах.

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

В Одесі повідомлено про підозру районній чиновниці, яка схвалювала агресію рф у телеграмі

Представниця місцевого самоврядування підозрюється у поширенні матеріалів із виправдовуванням, визнанням правомірною, запереченням збройної агресії російської федерації проти України, глорифікацією її учасників, вчинених службовою особою (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Росія плює на намагання ключових світових держав закінчити війну — Президент

Володимир Зеленський провів цей день, як і кожен день зараз, у консультаціях із партнерами.

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Міністр оборони заслухав доповідь про ситуацію на українському Півдні

Денис Шмигаль під час візиту до захисників Півдня України зустрівся з командуванням 34-ї окремої бригади берегової оборони ЗСУ.

ВАКАНСІЇ

Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

Бойовий медик у Дрогобич

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Командир відділення

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Запорізький Центральний ОРТЦК та СП

Водій

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---