ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Жертвуючи своїм народом, рф сигналізує: вторгнення в Україну провалилося — заява Британії в ОБСЄ

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2023, 14:14

Мерзенні та відчайдушні дії росії демонструють, що вона визнає провалом вторгнення в Україну.

Про це заявив представник Великої Британії в ОБСЄ, військовий радник Ян Стаббс.

За його словами, інтелектуально збанкрутіле звернення кремля до виснажливої ​​війни свідчить про його жахливу готовність пожертвувати російським народом.

«Тривалі спроби росії зламати волю та рішучість українського народу повторними ракетними ударами та атаками безпілотників по містах і селищах по всій Україні є жалюгідними та огидними діями. Це відчайдушні дії російських воєначальників, у яких вичерпалися ідеї, які постійно переоцінюють свої сили та недооцінюють силу та рішучість українського народу», — наголосив Ян Стаббс.

Він додав, що на початку широкомасштабного наступу росії на Україну 24 лютого 2022 року однією з цілей було повне захоплення усього регіону Донбасу протягом 10-14 днів. Однак після 15 місяців наступ росії на сході України зупинився ціною надзвичайно високих втрат.

«Понад рік ми спостерігали, як ті особи, які ухвалюють рішення, подвоюють свій такий же нещасливий план на випадок непередбачених обставин — безглузде, інтелектуально збанкрутіле звернення до виснажливої ​​війни. Це призвело до жахливої ​​демонстрації готовності кремля пожертвувати російським народом, включаючи його мобілізованих громадян, тисячами в ім’я жахливої ​​та надуманої війни путіна. Наш російський колега наполягає на тому, що проводиться так звана «військова спецоперація», що всі цілі будуть досягнуті. Ми всі знаємо, що обрана путіним війна в Україні побудована на брехні, але реальність є такою: загальмоване вторгнення росії, тисячі втрат росіян і значне погіршення боєздатності росії чітко демонструють, що це зовсім не правда», — зазначив Ян Стаббс.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Водій Кат С, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Старший оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

--- ---