ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Будуємо гнучку модель підготовки в умовах воєнних дій високої інтенсивності — Олександр Павлюк

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2023, 8:34

Пріоритетні напрями розвитку військової освіти з урахуванням потреб Сил оборони України та курсу на інтеграцію до систем підготовки за стандартами НАТО обговорили представники Міноборони та Генерального штабу ЗСУ в ході спільної наради під головуванням першого заступника Міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Під час наради учасники обмінялись думками та баченням щодо підготовки військових фахівців в умовах збройної агресії російської федерації. Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк зауважив, що в умовах широкомасштабного російського вторгнення, трансформаційні процеси у військово-освітній сфері набули ще більшої актуальності. А якісні зміни в питаннях підготовки українських військовослужбовців відображаються успіхами на полі бою.

«Сучасна модель військової освіти в Україні як нормативно, так і практично наближається до критеріїв Північноатлантичного альянсу. І ми вже рухаємося навіть далі — шляхом гнучкої моделі підготовки, що відповідає потребам Сил оборони в умовах воєнних дій високої інтенсивності. Бойовий досвід детально вивчаємо та систематизуємо, адже він становить цінність не лише для наших військових навчальних закладів, але й партнерів з НАТО», — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Участь у нараді взяли перший заступник Головнокомандувача ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, начальник Департаменту військової освіти і науки Міноборони України Володимир Мірненко, начальник Департаменту кадрової політики МО України Олег Яцино, Головний інспектор МО України контр-адмірал Дмитро Таран, начальник Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського генерал-полковник Михайло Коваль, начальник Головного управління доктрин та підготовки ЗС України генерал-майор Олексій Таран, начальник Центрального управління військової освіти ГШ ЗС України полковник Олександр Вербовенко, керівники закладів вищої військової освіти та представники кадрових органів.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців
Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ. 

«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги
«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги

Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.

Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон
Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон

Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.

Україна працює над новітнім ракетним озброєнням
Україна працює над новітнім ракетним озброєнням

Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.

Бомби проти «ждунів» — тилові зачистили дороги від ворожих дронів
Бомби проти «ждунів» — тилові зачистили дороги від ворожих дронів

Бомбери 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis зробили підбірку знищень ворожих дронів на землі.

Знищення танка з «роздяганням» — ворожа техніка вимагає кількох наших дронів
Знищення танка з «роздяганням» — ворожа техніка вимагає кількох наших дронів

Оператори 411-го полку безпілотних систем «Яструби» уразили російські танки, які були оснащені антидроновим захистом.

ВАКАНСІЇ
Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

Навідник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Командир артилерійського взводу

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

--- ---