ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ще більше NASAMS для України: Руслан Стефанчук відвідав підприємство у Норвегії

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Травня 2023, 10:57

Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час візиту до Норвегії відвідав підприємство, де виробляють, зокрема ППО NASAMS, та заявив, що Україна отримає ще більше цих систем.

Про це повідомляє Верховна Рада України.

За словами Руслана Стефанчука, Україна потребує ще більше таких зенітно-ракетних комплексів, «аби ще ефективніше збивати все, що росія в агонії випускає по мирних українських містах, і захиститися від брутальних атак, які російська федерація продовжує здійснювати проти України».

«Ваші знання й технології зараз абсолютно практично працюють на першій лінії цієї війни й допомагають українцям рятувати найбільші цінності — життя», — заявив Руслан Стефанчук на зустрічі з президентом Стортингу Масудом Гаракхані та президентом Kongsberg Defence&Aerospace Ейріком Лі під час презентації  роботи ППО NASAMS.

Зі свого боку президент Стортингу Масудом Гаракхані наголосив, що для них велика честь зробити свій внесок і змінити ситуацію в Україні, та зауважив, що згадані ЗРК удосконалюють безперервно від початку їх створення.

«Україна має перемогти у війні, яку розв’язала росія. І Україна — переможе. Норвегія — пліч-о-пліч із нами», — резюмував Голова Верховної Ради України.

NASAMS (Norwegian/National Advanced Surface to Air Missile System) — мобільний зенітний ракетний комплекс (ЗРК), який призначений збивати ракети, літаки та інші повітряні цілі на малих та середніх висотах.
Читайте нас в Telegram
Українські дрони вдарили по російському фрегату «Адмірал Григорович» і буровій установці 

У ніч 6 квітня дрони СБС завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ рф та уразили бурову установку «Сиваш».

«Вишкіл капітанів»: у Силах оборони підготували ще 75 офіцерів на основі підходів НАТО
«Вишкіл капітанів»: у Силах оборони підготували ще 75 офіцерів на основі підходів НАТО

75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.

«Корабель не дійшов, і „Шахеди“ не доніс»: як «Тінь Нептуна» зриває плани ворога на морі
«Корабель не дійшов, і „Шахеди“ не доніс»: як «Тінь Нептуна» зриває плани ворога на морі

Підрозділ Neptune Shadow («Тінь Нептуна») уражає ворожі цілі, використовуючи надводні й підводні дрони.

«Хайтек-винищувач шахедів»: що відомо про систему Tridon MK2, яку Україна отримає від Швеції
«Хайтек-винищувач шахедів»: що відомо про систему Tridon MK2, яку Україна отримає від Швеції

Завдяки Швеції на озброєнні Сил оборони з’явиться сучасна система протиповітряної оборони Tridon Mk2 для захисту неба від повітряних загроз, зокрема російських

«Найбільш жирне за останній час знищення»: дронарі «Чорних запорожців» знайшли рідкісну ціль на території рф
«Найбільш жирне за останній час знищення»: дронарі «Чорних запорожців» знайшли рідкісну ціль на території рф

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі 72-ї бригади нищать техніку та піхотинців.

Загрожує довічне: СБУ викрила агента фсб, який наводив півторатонні авіабомби на Краматорськ
Загрожує довічне: СБУ викрила агента фсб, який наводив півторатонні авіабомби на Краматорськ

На Донеччині викрали російського агента, який займався коригуванням російських авіаударів по Краматорську.

ВАКАНСІЇ
Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Медична сестpа-анестезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир міномета

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---