ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наші війська продовжують просуватись у Бахмуті — Сергій Череватий

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Травня 2023, 21:29

За попередні дві доби українські війська просунулись у Бахмуті та на його околицях на різну відстань від 350 метрів до двох кілометрів. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

Своєю чергою ворог чинить шалений спротив, проводить атакуючи дії. За цю добу на Бахмутському напрямку відбулись 34 бойові зіткнення, 479 разів ворог різними системами і різними калібрами обстрілював наші позиції. Відбувались також й авіаційні нальоти. Під час боїв вдалось знищити 149 окупантів, 60 поранити і 6 потрапили в полон.

Сергій Череватий додав, що українські воїни тримають оборону Бахмута, проявляючи вершини мужності, героїзму, витримки і кмітливості.

Коли з’являється можливість на флангах атакувати ворога — це обов’язково робиться. Головна мета оборонної операції — абсолютне виснаження ворога. Якщо ворог не знайде можливості поповнювати особовий склад, він буде просто знищений.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Українська ZBROYA стала експонатом NOT FOR SALE — українського павільйону з EXPO 2025

Українська ZBROYA стала експонатом NOT FOR SALE — українського павільйону з EXPO 2025

31 жовтня в Українському Домі відбулось офіційне відкриття виставки Not For Sale, яка пів року до цього тривала на EXPO 2025 в японській Осаці.

На Донеччині «Дозор» у стрілецькому бою ліквідував 13 окупантів

На Донеччині «Дозор» у стрілецькому бою ліквідував 13 окупантів

Спецпризначенці підрозділу «Дозор» Державної прикордонної служби України провели рейдово-штурмові дії по позиціях ворога у смузі відповідальності 3-го армійського корпусу.

Танки, піхота, укриття: «Apachi» знищують противника

Танки, піхота, укриття: «Apachi» знищують противника

Дронарі 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади знищують техніку та окупантів у зоні відповідальності підрозділу.

ГУР інформує: партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії

ГУР інформує: партизани нищать залізничну інфраструктуру по всій росії

Впродовж останніх місяців займання та інші інциденти фіксувались в брянській, ростовській, мурманській областях, а також в чечні та карачаєво-черкесії.

Через російські обстріли Донеччини 5 людей загинуло, ще двоє зазнали поранень

Через російські обстріли Донеччини 5 людей загинуло, ще двоє зазнали поранень

Під вогнем окупантів перебували 7 населених пунктів.

Останній акорд для броні: на Лиманському напрямку пілоти Signum спалили три ворожі танки

Останній акорд для броні: на Лиманському напрямку пілоти Signum спалили три ворожі танки

Дронарі батальйону Signum 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха виявили та ліквідували ворожі танки, котрі натрапили на міни.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Стрілець-санітар

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---