Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Як повідомляє Урядовий портал, на цьому наголосила Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна в інтерв’ю «Голосу Америки».
«Урядом України затверджено Стратегію переходу від військової служби до цивільного життя, в якій визначено, що саме Міністерство у справах ветеранів координує інституційну реформу у всіх сферах, які стосуються ветеранів та військовослужбовців», — зазначила вона.
До того ж Мінветеранів володіє державним електронним реєстром ветеранів війни, його створено за підтримки американських партнерів. За словами Міністра, реєстр — це не просто база даних, а дієвий інструмент, який дозволяє дотичним міністерствам та відомствам обмінюватися інформацією при наданні тих чи інших послуг і сервісів ветеранам.
«Це зроблено для того, щоб ветеран не бігав за довідками, а міг зайти в електронний „Кабінет ветерана“ та дізнатися всю необхідну інформацію щодо статусів та належних соціальних гарантій та послуг», — пояснила Юлія Лапутіна.
Міністерству оборони України повернули понад 57,5 млн грн, сплачених за оборонний контракт, який підприємство так і не виконало в повному обсязі.
Сили безпілотних систем та Головне управління розвідки МОУ завдали удару по ворожій базі з новітніми БПЛА на аеродромі Кіровське в окупованому Криму.
За минулий місяць наші захисники провели серію потужних ударів по важливих об’єктах російського військово-промислового комплексу.
У Львові військовослужбовця ТЦК та СП смертельно поранили в шию — врятувати його не вдалося.
В Агенції оборонних закупівель ДОТ працюють над відшкодуванням витрат військових на спорядження та покращенням харчування.
Батальйон безпілотних систем Signum, що був частиною Сухопутних військ, тепер увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.
Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
Військова частина А4458
Стрілець-зенітник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….