ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна розглядає участь лідерів 6 країн у кремлівському параді як вияв зневаги — МЗС

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Травня 2023, 14:44

У зовнішньополітичному відомстві України звернули увагу на те, що 9 травня участь у заході на червоній площі в москві брали прем’єр-міністр Вірменії, президенти Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України.

Під час заходу президент російської федерації владімір путін, який розшукується міжнародним правосуддям за скоєння воєнних злочинів, виправдовував вбивства українців, знищення українських міст та сіл, викрадення українських дітей та репресії проти мешканців захоплених українських територій. У ніч перед зібранням рф випустила по Україні 25 крилатих ракет, зокрема 15 по Києву, аби заподіяти іще більше смертей та завдати іще більше руйнувань на українській землі.

Учасникам була продемонстрована російська військова техніка, яка вже десятий рік поспіль бере участь в неспровокованій агресивній війні росії проти України.

«Розглядаємо участь лідерів зазначених іноземних держав в публічному заході поряд із воєнним злочинцем, який хизується розв’язанням війни в Європі в масштабах, незнаних із часів Другої світової війни, як аморальний та недружній крок щодо України, вияв зневаги до українського народу, який бореться за своє виживання та свободу.

Народи Центральної Азії та Кавказу внесли неоціненний вклад в перемогу над нацизмом 78 років тому. Вони не заслуговують на долю бути використаними зараз кремлем для участі в фальшивому дійстві, яке не має нічого спільного із подвигом переможців над нацизмом», — заявили в МЗС України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від теплотрас до неба: історія командира установки Cheetah
Від теплотрас до неба: історія командира установки Cheetah

Денису — 26. До повномасштабної війни він працював у сфері теплоопалення на об’єктах критичної інфраструктури. Сьогодні — захищає ці об’єкти.

«І очолив її — Том Круз»: у Повітряних Силах прокоментували інформацію про «міжнародну ескадрилью F-16»
«І очолив її — Том Круз»: у Повітряних Силах прокоментували інформацію про «міжнародну ескадрилью F-16»

Українські пілоти на західних літаках вкотре продемонстрували ефективність у збитті крилатих ракет і дронів противника.

«Плащ-пальто» не допоміг окупанту змінити свою долю
«Плащ-пальто» не допоміг окупанту змінити свою долю

Пілоти батальйону Signum за допомогою нічних FPV-дронів зірвали наступ росіян на Лиманському напрямку.

На Донеччині ворожий дрон атакував автомобіль, є загиблі
На Донеччині ворожий дрон атакував автомобіль, є загиблі

FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у місті Миколаївка Краматорського району. Троє людей загинули, одна — поранена.

«Рану замазали зеленкою і сказали штурмувати далі»: у Часовому Яру здаються в полон «м’ясні штурмовики»
«Рану замазали зеленкою і сказали штурмувати далі»: у Часовому Яру здаються в полон «м’ясні штурмовики»

На Краматорському напрямку, в районі Часового Яру, за тиждень у полон здалися восьмеро росіян.

Наводив авіабомби по Слов’янську і чекав на росіян: СБУ затримала працівника котельні
Наводив авіабомби по Слов’янську і чекав на росіян: СБУ затримала працівника котельні

Контррозвідка Служби безпеки затримала на Донеччині 51-річного охоронця місцевої котельні, який коригував російські обстріли Слов’янська.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелефоніст, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---