ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українських захисників у Британії навчають веденню бойових дій у лісистій місцевості

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Травня 2023, 21:11

Інструктори Норвезької національної гвардії у складі норвезької місії з навчання українських військових у Великій Британії за програмою базової загальновійськової підготовки проводять заняття з ведення бойових дій в лісистій місцевості.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Ця підготовка дає змогу оволодіти бойовими навичками, підвищити безпеку та сили дій Збройних Сил України, щоб військовослужбовці могли оволодіти необхідними тактичними знаннями для захисту України.

Під керівництвом інструкторів Збройних сил Королівства Норвегія новобранці Збройних Сил України стали більш підготовленими до бойових умов.

Військовослужбовці Норвезької національної гвардії беруть участь разом із навчальними командами країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

У соцмережі X (Twitter) поширюється відео з тимчасово окупованого Бердянська, на якому зафіксовано, як українських чоловіків під конвоєм примусово відправляють воювати на боці рф. Автори публікації наголосили: у разі окупації «відсидітися» не вдасться нікому.

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

Бійці 3-ї роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБпАК) 91-го окремого батальйону продемонстрували результати роботи своїх бомберів. Дрони методично знищують живу силу ворога, укриття та склади з боєприпасами.

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують нищити окупантів на Харківщині. Бійці оприлюднили відео, на якому одним ударом поранено трьох росіян, спалено склад боєприпасів та ліквідовано загарбника влучанням «просто в лоба».

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

Наземний роботизований комплекс (НРК) «АРДАЛ» рятує життя та доставляє боєкомплект у Покровську, замінюючи звичайні автівки на небезпечних ділянках.

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

19 листопада 2025 року під час штурму наших позицій поблизу селища Котлине Покровського районі представники зс рф взяли в полон 5 військовослужбовців ЗСУ. Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

Тепер полюємо ми: ССО збили ворожий гелікоптер Мі-8 deep-strike дроном на території рф

Тепер полюємо ми: ССО збили ворожий гелікоптер Мі-8 deep-strike дроном на території рф

Уперше російський гелікоптер Мі-8 був збитий у повітрі «deep strike» дроном Сил спеціальних операцій.

ВАКАНСІЇ

контракт Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Командир відділення БпЛА

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Старший навідник мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---