На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
Під час спецоперації у Черкаській області викрито агентку фсб, яка за вказівкою ворога збирала інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Для цього вона виїжджала на місцевість та вивчала обстановку навколо українських військових частин. Отримані відомості передавала агресору через закритий чат у месенджері у вигляді координат і детального опису об’єктів.
Крім цього, фігурантка поширювала у забороненій соцмережі «вконтакте» фейки про війну в Україні та виправдовувала дії окупантів.
Згодом російська агентка отримала ще одне вороже завдання — влаштуватися до місцевого органу самоврядування для здійснення розвідувально-підривної діяльності «всередині» установи. У разі отримання посади вона мала збирати дані про технічний стан та функціонування об’єктів критичної інфраструктури регіону.
Втім, реалізувати ворожий план їй так і не вдалося. Зловмисницю своєчасно було викрито і поетапно задокументувано злочинні дії, після чого її затримали.
За даними слідства, зрадницею виявилась місцева жителька, яку російська спецслужба дистанційно залучила до негласної співпраці на початку цього року.
У випадку успішного виконання завдань окупанти обіцяли своїй поплічниці високу грошову винагороду. Під час обшуку за місцем проживання фігурантки виявлено мобільний телефон, який вона використовувала для листування з представником фсб.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Наразі зловмисниці обрано запобіжний захід — тримання під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.
@armyinformcomua
На Покровському напрямку ворог продовжує тиснути й інфільтровуватися до Покровська. Тривають міські бої. Пілоти Сил оборони разом з артилерією та піхотою постійно вражають ворога, тримають визначені рубежі.
Генерал Олександр Сирський привітав сержантський склад ЗСУ з Днем сержанта ЗСУ.
Молодший сержант Алла з позивним «Буча» зараз служить у танковому батальйоні 67-ї механізованої бригади, де вправно кермує пікапом — доставляє танкістів на ротацію та підвозить БК.
На Північно-Слобожанському напрямку дронарі підрозділу РУБпАК «Прайм» 5 прикордонного загону знищили радіолокаційну станцію, що використовувалася противником для моніторингу повітряної обстановки, а також ворожий БПЛА на стартовій позиції до здійснення злету та засоби зв’язку.
Дронарі батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади знищили цілу колону автомобілів з російським десантом.
Сили безпілотних систем ЗСУ атакували два важливі об’єкти на тимчасово окупованій території Донеччини.
від 21000 до 24000 грн
Мукачево
Мукачівський прикордонний загін
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 50000 до 120000 грн
Івано-Франківськ
Івано-Франківський ОТЦК та СП
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…