ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Судитимуть генерал-лейтенанта зс рф, який керував штурмом «Азовсталі»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Квітня 2023, 15:58
Ілюстративне фото

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно командувача 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу збройних сил рф. З 24 лютого по травень 2022 року на виконання наказів військово-політичного керівництва держави-агресора він здійснював особисте керівництво підпорядкованими підрозділами під час вторгнення на територію Донецької області.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Командувач армією рф обвинувачується у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також у веденні агресивної війни.

Досудовим розслідуванням встановлено, що, перебуваючи в командних пунктах армії окупантів у м. Маріуполі, смт Мангуш, Нікольське, Старий Крим, селах Кальчик, Шевченко, Жовтневе та Приазовське Маріупольського району, генерал-лейтенант вирішував питання воєнного планування, координації й управління військовими формуваннями рф. Також він віддавав накази щодо обстрілів мирних мешканців Донеччини і окупації території регіону.

Обвинувачений брав участь у нараді з головами псевдореспубліки «днр» і Чеченської республіки рф та розробленні плану повного захоплення оточеного Маріуполя і штурму металургійного комбінату «Азовсталь», де у частково зруйнованих бомбосховищах були заблоковані військовослужбовці ЗСУ й цивільні.

Окрім цього, він узгоджував дії підпорядкованих формувань щодо посиленого штурму підприємства і вбивства керівного складу українських військових підрозділів.

Наразі обвинувачений переховується від слідства, тому його оголошено у розшук.

Читайте нас в Telegram
На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих
На Черкащині через удар російського БПЛА четверо загиблих

1 квітня російський безпілотник атакував Черкащину, внаслідок чого загинуло четверо людей.

Володимир Зеленський: Армія рф намагається посилити штурмову активність, але лише збільшує свої втрати
Володимир Зеленський: Армія рф намагається посилити штурмову активність, але лише збільшує свої втрати

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо ситуації на фронті.

Вручав «нагороди» за знищення техніки ЗСУ: Микола Басков отримав нову підозру
Вручав «нагороди» за знищення техніки ЗСУ: Микола Басков отримав нову підозру

Служба безпеки та Офіс Генерального прокурора повідомили про нову підозру прокремлівському пропагандисту Миколі Баскову.

«Повний розвал російського залізяччя»: пілоти «Стрікс» знищили ворожу САУ «Нона-С»
«Повний розвал російського залізяччя»: пілоти «Стрікс» знищили ворожу САУ «Нона-С»

Пілоти ББС «Стрікс» знищили 14 одиниць ворожої техніки та двох окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.

Став мільйонером на продажі бойових дронів: на Харківщині затримали командира батареї
Став мільйонером на продажі бойових дронів: на Харківщині затримали командира батареї

Працівники ДБР затримали командира батареї, який організував продаж безпілотників, призначених для використання на фронті.

Штучний інтелект на війні: які завдання виконуватиме Defense AI Center «A1»
Штучний інтелект на війні: які завдання виконуватиме Defense AI Center «A1»

У структурі Міноборони працюватиме Defense AI Center «A1» — хаб для розробки й впровадження штучного інтелекту в оборонній сфері.

ВАКАНСІЇ
Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій, водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

--- ---