ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Затверджено склад Громадської антикорради при Міноборони

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 11 Квітня 2023, 8:28

Міністр оборони України Олексій Резніков підписав наказ «Про затвердження Складу Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України».

Підписання наказу відбулося на підставі рішення, прийнятого Комісією із забезпечення проведення конкурсу з формування Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України на засіданні 31 березня 2023 року, і згідно з процедурою, яка була розроблена громадською ініціативною робочою групою та зафіксована у п. 18 Положення про Громадську антикорупційну раду при Міноборони.

Склад Комісії також було визначено членами зазначеної громадської ініціативної робочої групи з числа членів цієї групи, які вирішили не брати участі у виборах до Антикорради, аби уникнути конфлікту інтересів.

Відповідна Комісія на своєму засіданні 31 березня на підставі п. 17 Положення про Громадську антикорупційну раду при Міноборони, вирішила вважати обраними кандидатів до складу Громадської антикорупційної ради, які набрали найбільшу кількість голосів за результатами голосування, а саме:

  1. Геращенко Олександр Володимирович – від ГО «Центр протидії рейдерству та корупції»;
  2. Григорян Артак Володійович – від ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»;
  3. Грушовець Євген Анатолійович – від ВГО «Асоціація правників України»;
  4. Кальницький Віталій Володимирович – від ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА»;
  5. Кривошея Геннадій Григорович – від ГО «Разом проти корупції»;
  6. Масюк Віталій Володимирович – від ГО «НОВА ЧЕСНА Україна»;
  7. Ніколаєнко Тетяна Володимирівна – від ГО «СОРОРІТАС»;
  8. Оджиковський Віталій Олегович – від ВГО «Асоціація правників України»;
  9. Остапенко Дмитро Миколайович – від ВГО «Асоціація правників України»;
  10. Піонтковський Костянтин Анатолійович – від ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан»;
  11. Прудковських Віктор Вячеславович – від ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА»;
  12. Свірко Олег Станіславович – від ГО «СОРОРІТАС»;
  13. Трегуб Олена Миколаївна – від ГО «Незалежна антикорупційна комісія»;
  14. Шуба Анастасія Вадимівна від – ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА СОКИРА»;
  15. Ярова Богдана Едуардівна – від ГО «СОРОРІТАС».

Тож, сьогодні наказом затверджено відповідний Склад Громадської антикорради при Міноборони.

Установче засідання Громадської антикорупційної ради відбудеться найближчим часом після узгодження дати засідання з усіма обраними членами Ради.

Нагадаємо також, що 5 квітня 2023 року, у оборонному відомстві відбулася зустріч представників громадськості щодо процесу формування Громадської антикорупційної ради при Міноборони України.

Під час зустрічі було повідомлено, що всі письмові звернення, що містили скарги та апеляції на результати голосування як від учасників конкурсу, так і від громадських організацій було розглянуто у встановленому порядку.

За результатами зустрічі та наданих під час неї розробником сервісу контролю за підрахунком голосів громадської організації «Електронна Демократія» інформації щодо перебігу голосування було констатовано, що процес формування Громадської антикорупційної ради при Міноборони України відбувся без порушень. Ознак суттєвого впливу на результати загальнонаціонального інтернет-голосування, що могли вплинути або змінити підсумковий рейтинг кандидатів, не виявлено.

Нагадаємо, для участі у конкурсі до складу Антикорради при Міноборони було подано заявки від понад 50 кандидатів.

Комісія із забезпечення проведення конкурсу з формування Громадської антикорупційної ради на підставі Положення про Антикорраду допустила до участі 29 кандидатів, які подали пакет документів, що відповідає визначеним Положенням вимогам.

24 березня 2023 року на платформі Національного агентства з питань запобігання корупції відбулося загальнонаціональне онлайн голосування, за результатами якого з-поміж 29 кандидатів було обрано 15 членів Антикорради.

Кожен з голосуючих міг підтримати до 15 кандидатів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

«Бережи себе» замість обітниць: як подружжя десантників тримає небо у складі різних корпусів ДШВ
«Бережи себе» замість обітниць: як подружжя десантників тримає небо у складі різних корпусів ДШВ

Іноді почуття народжуються там, де панують команди й нормативи. Там, де замість квітів — стройові шикування, а замість побачень — бойові виїзди.

Кусачки не допомогли: на кордоні викрили 18-річного, який обіцяв «прорізати» шлях до Молдови
Кусачки не допомогли: на кордоні викрили 18-річного, який обіцяв «прорізати» шлях до Молдови

Прикордонники спільно з правоохоронцями затримали на Одещині 18-річного організатора схеми незаконного перетину кордону.

На фронті відбулось 98 боєзіткнень, з них 45 — на Покровському напрямку
На фронті відбулось 98 боєзіткнень, з них 45 — на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 98 бойових зіткнень.

Володимир Зеленський обговорив із Марком Рютте розвиток програми PURL
Володимир Зеленський обговорив із Марком Рютте розвиток програми PURL

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, під час якої сторони обговорили розвиток програми PURL.

ВАКАНСІЇ
Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Кулеметник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Геодезист

Шепетівка

Військова частина А4127

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---