ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

роспропаганда поширює фейк про те, що НАТО планує знищити рф руками України

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Квітня 2023, 16:45

Пропаганда рф в тимчасово окупованому Криму створює нові фейки про НАТО: пропагандисти почали визнавати суб’єктність України, але стверджують, що ЗСУ нібито воюють в інтересах Північноатлантичного альянсу.

Про це під час пресконференції на тему «Фейки про НАТО в окупованому Криму» повідомив голова управління з правових питань та закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

— Які акценти робить російська пропагандистська машина для того, щоб дискредитувати як НАТО, так і Україну та її Сили оборони? Отже, перший фейк: «НАТО планує знищити росію руками України», — сказав Ескендер Барієв.

Він нагадав, що раніше рф стверджувала, що розпочала так звану спеціальну військову операцію, щоби не допустити в Україні присутність натівських військових баз.

— Отже, Україна в російських пропагандистських наративах стає суб’єктом. Подібна дезінформація поширюється для того, щоб надати «СВО» ознак «священної народної війни» і спонукати росіян іти воювати, — сказав Ескендер Барієв.

Ще один фейк, який був озвучений під час пресконференції — це те, що Сили оборони України воюють виключно в інтересах НАТО та захищають інтереси США та інших країн Альянсу.

— Раніше пропагандисти стверджували, що рф воює саме з НАТО, Збройними Силами України керують представники Альянсу, а в лавах ЗСУ воюють найманці з інших країн. Нова теза — рф воює саме з Україною, але українці захищають не свої інтереси, а інтереси США та інших країн Альянсу. При цьому НАТО «намагається стати повноцінною стороною конфлікту». Тобто російські пропагандисти визнають суб’єктність України і ЗСУ, але наголошують на визначальній ролі НАТО.

Ще одним фейком, який був озвучений під час заходу, стало твердження про те, що український народ є жертвою політики НАТО.

—  росіяни намагаються перекласти свої злочини на Альянс і переконати частину українців, що війну спровокувало НАТО. Вони сподіваються переконати мешканців Криму і всієї України в тому, що жертви українців були марними, — додав Ескендер Барієв.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей
На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей

Ціллю російського масованого ракетно-дронового удару на Одещині стала портова інфраструктура.

Серед постраждалих є дитина: у Київській області внаслідок масованої атаки рф поранено семеро людей
Серед постраждалих є дитина: у Київській області внаслідок масованої атаки рф поранено семеро людей

Внаслідок масованої ракетно-дронової атаки рф у ніч на четвер, 14 травня, постраждали семеро мешканців Київської області.

Сили ППО знешкодили 41 ракету та 652 ворожі БПЛА під час нічної масованої атаки по Україні
Сили ППО знешкодили 41 ракету та 652 ворожі БПЛА під час нічної масованої атаки по Україні

У ніч на 14 травня (з 18:00 13 травня) противник завдав комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного та наземного базування.

За минулу добу на фронті зафіксовано понад 240 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ
За минулу добу на фронті зафіксовано понад 240 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та окупаційними силами рф відбулося 241 бойове зіткнення.

У Києві тривають рятувальні роботи на місці російського удару: є загиблий і понад 30 постраждалих
У Києві тривають рятувальні роботи на місці російського удару: є загиблий і понад 30 постраждалих

Станом на 7:30 у Києві внаслідок російського обстрілу відомо щонайменше про 31 постраждалого, зокрема одну дитину.

ВАКАНСІЇ
Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Інженер з ремонту дронів

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Технік з НРК 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Анестезіолог

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

115 ОМБр ЗСУ

--- ---