ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ зустрівся з волонтерами та подякував за допомогу воїнам

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Квітня 2023, 9:21

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Благодійний фонд «Руєвит»та подякував волонтерам за їхню активну діяльність та плідну співпрацю з військовими.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил Збройних Сил України.

«Вже дев’ять років поспіль члени Благодійного фонду «Руєвит» невтомно допомагають військовим частинам і підрозділам, які виконують бойові завдання на півночі та сході нашої держави. Їх єднає з воїнами омріяна мета – здолати ворога й здобути перемогу», — йдеться у повідомленні.

Командувач подякував волонтерам за працю, за старання зробити все необхідне для того, щоб наблизити нашу перемогу.

За його словами, маскувальні комплекти, які виготовляють члени фонду, принесуть користь українським воїнам під час виконання завдань за призначенням. Збережуть не одне солдатське життя.

«Дуже важливо, щоб ми зараз були разом, відстоюючи нашу незалежність. А коли переможемо ворога — будемо разом відновлювати, розбудовувати нашу Україну, щоб вона розквітла й стала ще кращою, ніж до війни», — підкреслив командувач.

Благодійний фонд «Руєвит» був створений з початком антитерористичної операції у 2014 році. Близько двохсот осіб із Рівненщини працюють у різних напрямках, визначаючи актуальні потреби військовослужбовців та активно комунікуючи з ними: плетуть маскувальні сітки, готують бліндажні свічки, збирають кошти, на які закуповують необхідне обладнання для військовослужбовців, зокрема безпілотні літальні апарати, прилади нічного бачення тощо. До своєї діяльності активно долучають інші громадські організації.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вісім «скіфських баб» врятували десантники 25-ї Січеславської бригади ДШВ
Вісім «скіфських баб» врятували десантники 25-ї Січеславської бригади ДШВ

Вісім антропоморфних кам’яних скульптур — половецьких баб ХІ‒ХІІІ століть — евакуювали з передової бійці 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ.

Уражено сторожові кораблі, авіаційні та артилерійські засоби противника — Генштаб ЗСУ
Уражено сторожові кораблі, авіаційні та артилерійські засоби противника — Генштаб ЗСУ

У межах системної роботи зі зниження бойових спроможностей зс рф, СОУ продовжують завдавати ударів по військових об’єктах і техніці агресора.

Оператори СБС знищили РСЗВ «Торнадо-С» та уразили нафтобазу у Криму
Оператори СБС знищили РСЗВ «Торнадо-С» та уразили нафтобазу у Криму

СБС планомірно руйнують військову організаційну систему зс рф, порушуючи логістику противника та знижують його спроможність до ведення наступальних дій.

З початку доби на фронті відбулося 75 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 75 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (27) та Покровський (23) напрямки.

Президент України скоординував позиції з Генеральним секретарем НАТО
Президент України скоординував позиції з Генеральним секретарем НАТО

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

Уражено важливі об’єкти ВПК та логістики противника — Генштаб ЗСУ
Уражено важливі об’єкти ВПК та логістики противника — Генштаб ЗСУ

У ніч на 21 лютого підрозділи Ракетних військ і артилерії ЗСУ завдали удару, використовуючи крилаті ракети FP-5 «Фламінго».

ВАКАНСІЇ
Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Інженер техобслуговування БПЛА

від 20000 до 190000 грн

Чугуїв

4-й штурмовий батальйон - 92 окремої штурмової бригади

Навідник БТр/БМп

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

.Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Охоронник

від 43000 до 48000 грн

Київ

Служба безпеки України

--- ---