Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….
Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило нове перехоплення розмови, в якій окупант скаржиться, що його товариші по службі не можуть окупувати український Бахмут. У них для цього немає техніки та, ймовірно, бажання. При цьому, за його словами, винним є також російське командування, яке нібито не хоче проводити великий наступ, а «розумних генералів вже немає».
Також військовий розповів про випадок масового дезертирства у лавах рф. Він стверджує, що свої позиції самовільно залишили 119 окупантів, 90 з них вже знайшли, проти 70 порушили кримінальні справи. Влада рф намагається обмежити випадки дезертирства, погрожуючи солдатам в’язницею, якщо вони втечуть на більш ніж 48 годин.
@armyinformcomua
У районі Богданівського українські захисники виявили та знищили важку вогнеметну систему «Солнцепьок» і транспортно-заряджальну машину на базі Т-72.
Підрозділи Десантно-штурмових військ відновили контроль над територією понад 300 кв. км. та 8 населеними пунктами на Олександрівському напрямку.
Бойовий медик Олексій із позивним «Рекрут», що проходить службу в підрозділі «Фенікс» ДПСУ, розповів про роботу на передовій, досвід окупації та бойову роботу.
Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо ситуації в регіонах після чергового масованого удару росії.
Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха продовжують ефективно боротися з ворожими дронами.
Прикордонники-оператори БПЛА підрозділу РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий кордон» уразили низку ворожих цілей на Курському та Північно-Слобожанському напрямку.
Беручи участь у походах під час важких боїв проти переважаючих сил російської червоної армії, він забезпечував поповнення українського війська особовим складом….