ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Всебічна підтримка Данії допомагає Україні та її захисникам наблизити перемогу — Андрій Шевченко

Важливі новини Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Березня 2023, 11:22

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко зустрівся з данською делегацією депутатів на чолі з головою Ради зовнішньої політики Фолькетингу (Парламенту) Королівства Данія Мікеелем Острупом Єнсеном.

Сторони обговорили питання посилення спроможностей Сил оборони України.

Андрій Шевченко подякував парламентарям, уряду та народу Данії за створення Фонду підтримки України в розмірі 7 млрд данських крон (понад один мільярд доларів) для надання військової, цивільної та економічної допомоги. Він окремо висловив вдячність Королівству Данія за долучення до ініціативи європейських країн щодо постачання Україні 1 млн артилерійських боєприпасів.

– Внесок Данії у спільну справу перемоги над ворогом надзвичайно цінний для України. Від початку широкомасштабної війни данський народ надає всебічну допомогу Україні та ЗСУ. Ми налаштовані на подальшу плідну співпрацю в оборонній сфері між країнами. Незабаром Вільнюський саміт НАТО, тому Україна очікує чітких та сильних гарантій безпеки. Сподіваємося на підтримку Данією зусиль нашої держави на шляху до членства в ЄС та Північноатлантичному альянсі, – зазначив Андрій Шевченко.

Іноземних гостей також поінформували про ситуацію на фронтах російсько-української війни, зокрема щодо поточних бойових дій на Донецькому напрямку та загроз з боку білорусі.

Мікеель Оструп Єнсен висловив захоплення боротьбою українського народу у війні проти росії та запевнив у подальшій підтримці нашої країни на шляху до перемоги.

– Увесь світ захоплюється хоробрістю українських воїнів, їхньою відвагою, силою спротиву і рішучістю захищати свою країну. Ви боретесь не лише за свою свободу, а й за свободу всієї Європи. Данія продовжуватиме допомагати і стоятиме пліч-о-пліч з вашим народом до перемоги, – наголосив Мікеель Оструп Єнсен.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком
Погодився вбити за будинок в окупованому Мелітополі: засуджено російського кілера з молотком

У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.

Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак
Розміновують, охороняють, винюхують: в системі Міноборони служить понад 500 собак

Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.

Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників
Самі у СЗЧ, але вивозили ухилянтів за кордон: на Закарпатті викрили групу переправників

Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.

Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів
Вбили семирічну дитину і ще вісьмох охтирчан: судитимуть шістьох російських офіцерів

Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Бойовий медик взводу 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---