ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

23 березня у Military Media Center відбудеться брифінг представників Десантно-штурмових військ ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Березня 2023, 11:20
Брифінг

23 березня, об 11:00, у Military Media Center відбудеться брифінг Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Зокрема, представники командування ДШВ ЗСУ поінформують про особливості планування та практичні підходи до підготовки підрозділів цього окремого роду військ в умовах відбиття широкомасштабного вторгнення російської федерації.

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова і триватиме до 09:00 23 березня.

Заявки на акредитацію надсилати на електронну адресу: [email protected] із зазначенням прізвища, імені та по батькові журналіста, назви видання, номер прескарти акредитації ЗСУ, контактного телефону. Представники ЗМІ також мають бути акредитовані Збройними Силами України.

За новинами та анонсами слідкуйте в телеграм-каналі у Military Media Centerhttps://t.me/militarymediacenter
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Токар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор відділення автоматизації

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Лікар-невропатолог (військова служба)

до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Розвідник, штурмовик, спецпризначенець в Сили спеціальних операцій

від 25000 до 75000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

--- ---