ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Франції презентовано виставку фотографій військових журналістів АрміяInform під назвою «Герої нації»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2023, 16:36

У французькому регіоні Пеі-де-ля-Луар презентовано фотовиставку робіт військових журналістів АрміяInform під назвою «Герої нації». ЗЗ світлини з історією до кожної представлені на стендах у холі мерії міста Ля Боль Ескублак. На фото зображені воєнні події в Україні, наслідки російського терору та героїчні обличчя українських захисників. Організатором та ініціатором виставки виступила франко-українська асоціація «Родини без кордонів», де керівником є українка, котра проживає у Франції, Тетяна Матійців Відаль.

– У січні цього року я була у Львові в гарнізонному будинку офіцерів і там побачила дуже потужну та яскраву фотовиставку. Тоді й подумала, що такі світлини треба показати обов’язково у Франції, аби громадяни цієї країни знали та розуміли, що відбувається у воюючій Україні. Треба донести суспільству ілюстративну інформацію про те, що потрібно допомагати українцям, аби російські бомби та ракети не падали на Францію чи інші країни Євросоюзу, – повідомила співорганізаторка виставки французька активістка українського походження Ліліана Малка.

Виставка триватиме до кінця квітня, далі фотографії покажуть мешканцям міст Ансені та Сен Назер. Потім, як додала Ліліана Малка, виставку планують організувати в інших містах Франції, де за можливості представлятимуть нові світлини військових журналістів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна та Франція уклали оборонну декларацію: Rafale, SAMP-T і спільні проєкти у сфері дронів

Україна та Франція уклали оборонну декларацію: Rafale, SAMP-T і спільні проєкти у сфері дронів

Під час переговорів у Франції Володимир Зеленський та Емманюель Макрон підписали декларацію про стратегічне оборонне партнерство.

Уніфіковане спорядження для ЗСУ: НАТО запускає персональний комплект для всіх програм підготовки

Уніфіковане спорядження для ЗСУ: НАТО запускає персональний комплект для всіх програм підготовки

NSATU — Ініціатива НАТО з безпекової допомоги і навчання для України — запроваджує стандартизований «Персональний тренувальний комплект» (ПТК) для військовослужбовців Збройних сил України. Цей крок ухвалений на прохання Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського.

«Охоронець катівні» з окупації: затримано колаборанта, який працював у російській тюрмі в Херсоні

«Охоронець катівні» з окупації: затримано колаборанта, який працював у російській тюрмі в Херсоні

Служба безпеки затримала в Херсоні чергового колаборанта, який під час окупації міста добровільно співпрацював із російськими загарбниками, виконуючи функції охоронця в катівні, облаштованій у захопленій виправній колонії.

В українському камуфляжі й у бойовій готовності: Повітряні Сили оприлюднили кадри підготовки Mirage 2000

В українському камуфляжі й у бойовій готовності: Повітряні Сили оприлюднили кадри підготовки Mirage 2000

Повітряні Сили оприлюднили нові кадри бойового вильоту Mirage 2000 — французького винищувача, який уже працює у складі української ППО. Літак іде на завдання в щільній хмарності, а авіатори додають: «Чекаємо хороших новин із Франції».

«Це не панацея, це лише милиця» — в Куп’янську російська логістика тримається виключно на дронах

«Це не панацея, це лише милиця» — в Куп’янську російська логістика тримається виключно на дронах

У Куп’янську тривають важкі бої. Сили оборони продовжують нищити малі групи окупантів в північній частині міста. Логістика для них — лише «повітряним мостом».

У Міноборони роз’яснили, які відпустки надаються військовослужбовцям під час дії воєнного стану

У Міноборони роз’яснили, які відпустки надаються військовослужбовцям під час дії воєнного стану

Право військовослужбовців на відпустки, порядок їх надання регулює Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Міністерство оборони роз’яснює, на які відпустки мають право військові під час дії воєнного стану.

ВАКАНСІЇ

Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Аеророзвідник / оператор fpv дрона

від 30000 до 120000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Краматорськ

Старобільський РТЦК та СП

Радіо-телефоніст

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---