ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент України провів зустріч із міністром оборони Королівства Норвегія

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Березня 2023, 18:18

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Королівства Норвегія Бйорном Арільдом Грамом.

Вітаючи делегацію, Президент висловив подяку уряду, парламенту та всьому народу Норвегії за всебічну допомогу, що надається Україні та нашим громадянам, за дієву підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

«Ви підтримуєте нас із першого дня повномасштабної війни. Дуже вам дякую за цей великий крок – боротьбу разом із нами проти агресії й за наш суверенітет і свободу. Ми цінуємо вашу допомогу. Ваша країна справді зробила дуже багато для наших солдатів, для того, щоб вони були сильними на полі бою», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент подякував Королівству Норвегія за підтримку України в протидії енергетичному терору з боку агресора протягом минулої зими.

Глава держави відзначив ухвалене нещодавно Королівством рішення щодо виділення 7 мільярдів євро на п’ятирічну програму підтримки України: «Вдячний за цю можливість і за це рішення. Це хороший приклад для деяких країн, як робити не теоретичні, а практичні кроки на підтримку України. Дуже вам дякую за те, що ви зайняли таку позицію».

У відповідь на висловлені міністром оборони Норвегії співчуття у зв’язку із жертвами серед українців через російську агресію та його високу оцінку сміливості нашого народу, що надихає всю Європу, Президент акцентував на першочерговості питання нарощування обсягів і темпів військової допомоги для сил оборони України.

«Наш ключовий пріоритет незмінний – зміцнення Збройних Сил. Нарощування постачання зброї та пришвидшення отримання вже оголошеної допомоги», – наголосив Володимир Зеленський.

Під час зустрічі окрему увагу було приділено практичним ефективним крокам у контексті посилення протиповітряної та протиракетної оборони України, які наразі здійснюються.

Читайте нас у Facebook
Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років
Здавав ворогу списки захисників: у Хмельницькому колишній чиновник отримав 15 років

Керівник одного з відділів міської ради, який працював на російську спецслужбу, проведе 15 років за ґратами, а його майно буде конфісковане.

За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції
За 20 хвилин розгромили військовий аеродром: пілоти «Азова» вразили всіх на навчаннях у Швеції

FPV-екіпажі 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії показали суттєву перевагу над силами NATO на навчаннях у Швеції.

Авіаудар по житловому кварталу: у Дружківці росіяни вбили двох людей
Авіаудар по житловому кварталу: у Дружківці росіяни вбили двох людей

Російська авіація вдарила по приватному сектору Дружківки на Донеччині.

«Ми готові посилювати тих, хто посилював нас»: Президент обговорив дронову угоду з німецькими високопосадовцями
«Ми готові посилювати тих, хто посилював нас»: Президент обговорив дронову угоду з німецькими високопосадовцями

Володимир Зеленський зустрівся із федеральним міністром з особливих доручень Торстеном Фраєм і президентом Федеральної розвідувальної служби Мартіном Єґером.

Дрони «Прайм» позбавили противника складів БК та ПММ, гармат, транспорту, засобів зв’язку та РЕБ
Дрони «Прайм» позбавили противника складів БК та ПММ, гармат, транспорту, засобів зв’язку та РЕБ

Безпілотники РУБпАК «Прайм» продовжують послаблювати воєнні спроможності росіян, знищуючи їхню військову компоненту на Північно-Слобожанському напрямку.

Лікарі, громадський діяч, військовослужбовець, кондитер: викриті організатори 5 ухилянтських схем
Лікарі, громадський діяч, військовослужбовець, кондитер: викриті організатори 5 ухилянтських схем

За суми від 5 до 35 тисяч доларів США ділки пропонували військовозобов’язаним уникнути призову через підроблені документи або допомагали втекти за кордон.

ВАКАНСІЇ
Командир ремонтно-відновлювального взводу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир відділення

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

Запорізький Центральний ОРТЦК та СП

Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Командир міномета

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Офіцер, лікар медичного пункту

від 56000 до 126000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

--- ---