ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олексій Резніков на Дніпропетровщині вручив нагороди і відзнаки військовим, медикам та рятувальникам

Новини
1 Березня 2023, 16:03
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вчора, 28 лютого, Міністр оборони України Олексій Резніков на Дніпропетровщині зустрівся із оборонцями східного напрямку, яким подякував за службу й вручив відзнаки та нагородну зброю.

Зокрема, серед відзначених полковник Вадим «Борсук» Сухаревський, командир 59-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ, командир роти застосування роботизованих комплексів Ярослав Музика, досвідчений аеророзвідник Кирило Кроль, під керівництвом якого було навчено понад 300 пілотів БПЛА та багато інших героїв.

Міністр оборони також відвідав місцевий шпиталь, де нагородив і поспілкувався з пораненими військовими, провів зустріч із новопризначеним головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком та міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

– Вчора я дякував нашим захисникам і захисницям, медикам, комунальникам та рятувальникам від імені всієї України. Особливо аеророзвідникам за їх важливу сучасну і проривну для Сил оборони України місію. Кожен із них робить свій внесок у спротив російському вторгненню. Тиснучи руку кожному, я вчергове переконався, що нас не перемогти: адже ворогу дає відсіч вся Україна, – резюмував Олексій Резніков.

Всього було відзначено 164 захисників і захисниць, медиків, комунальників, службовців ДСНС.

Олексій Резніков зустрівся також з Командувачем Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським, з яким обговорив поточну ситуацію на лінії фронту.

Джерело: Міністерство оборони України


Одещина зазнала ракетного удару рф: поранено дві людини, пошкоджено цивільну інфраструктуру
Одещина зазнала ракетного удару рф: поранено дві людини, пошкоджено цивільну інфраструктуру

У ніч на суботу, 4 липня, російські війська завдали ракетного удару по цивільній інфраструктурі на Одещині.

Пам’яті головного сержанта Дмитра Корбутяка (позивний «Батя»)
Пам’яті головного сержанта Дмитра Корбутяка (позивний «Батя»)

Без вагань повернувся до війська, щоб захистити тих, кого любив.

Ворог атакував Україну ракетами Іскандер-М та Х-59/69, а також понад 80 ударними БпЛА
Ворог атакував Україну ракетами Іскандер-М та Х-59/69, а також понад 80 ударними БпЛА

У ніч на суботу, 4 липня, війська рф запустили по Україні дві ракети та понад 80 ударних безпілотників.

Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті відбулося 268 бойових зіткнень, найбільшу ворожа активність зафіксовано на Костянтинівському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер штабу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

RobotaUa Артилерист (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Olx Оператор БПЛА в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Olx Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343