ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Естонія оголосила про черговий пакет допомоги для України, до якого входить польовий мобільний шпиталь

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Лютого 2023, 17:25

Естонська Республіка виділяє черговий пакет військової допомоги Україні.

Про це заявив Міністр оборони Естонської Республіки Ханно Певкур під час зустрічі з Міністром оборони України Олексієм Резніковим.

«Маю нагоду оголосити черговий пакет допомоги вашій державі, який включатиме важливі речі для ЗСУ»,  — сказав Ханно Певкур.

Міністр оборони Естонії зазначив, що до нового пакету допомоги входить і польовий мобільний шпиталь Role 2, який рятуватиме життя українських захисників на фронті. Символічний ключ від третього шпиталю, переданого Україні Естонією, Нідерландами та Норвегією, Ханно Певкур вручив Олексію Резнікову.

Ханно Певкур додав, що загальна сума допомоги Україні від Естонії уже перевищила 1% ВВП. Саме тому високопосадовець закликав інші західні країни брати приклад з Естонії й нарощувати допомогу Україні.

— Нещодавно на рівні країн Європейського Союзу ми ініціювали термінову підтримку української оборони одним мільйоном артилерійських снарядів 155-го калібру. Робимо все, щоб Україна отримала більше боєприпасів, обладнання, спорядження та іншої потрібної допомоги,  — зауважив Ханно Певкур.

Міністр оборони Естонської Республіки висловив слова підтримки Україні та наголосив, що Естонія стоятиме пліч-о-пліч з нашою державою до самої перемоги.

— Понад рік широкомасштабного вторгнення росії в Україну показав, що ворог готовий нападати на своїх сусідів. Тим не менше, рік також продемонстрував, що менший може побороти більшого. Естонія зробила це 105 років тому, коли виграла свою війну за незалежність проти росії. Хочу запевнити, що Естонія допомагатиме Україні виграти цю війну.

Делегація Міноборони Естонської Республіки та заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук на Михайлівській площі вшанували полеглих українських воїнів та поклали квіти до Стели пам’яті.

Також у рамках візиту іноземні гості відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні та ознайомилися з експозиціями російсько-української війни.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

Знає кілька мов і працював у ресторані: Михайло став десантником 95-ї Поліської бригади ДШВ

22-річний Михайло підписав «Контракт 18‒24» із 95-ю окремою десантно-штурмовою Поліською бригадою, тому що відчуває відповідальність за друзів, з якими разом вчився у військовому ліцеї.

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Працює «Артан»: важкі бомбери спецпризначанців ГУР полюють на ворога вдень та вночі

Бійці підрозділу «Артан» Головного управління розвідки щоночі виконують бойові завдання. не даючи ворогу ані хвилини перепочинку.

ВАКАНСІЇ

Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Оператор ПТРК 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій-сапер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Водолаз-сапер

від 17000 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Номер обслуги кулеметника

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

--- ---