ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Біля німецького Бундестагу підняли прапор України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2023, 22:02

Сьогодні, 24 лютого, біля німецького Бундестагу підняли прапор України у зв’язку з роковинами російського широкомасштабного вторгнення. Про це повідомляє сайт Бундестагу.

Український прапор встановили поряд із прапорами ФРН і ЄС на флагштоках перед східним і західним входами до будівлі німецького парламенту. Також державний прапор України замайорів на південно-західній вежі будівлі Рейхстагу.

«Таким чином президія Бундестагу підхопила ініціативу німецько-української парламентської групи, щоб у цей день німецький Бундестаг продемонстрував особливо чіткий знак солідарності з українським народом», — заявили в парламенті Німеччини.

Вивішування прапорів у будівлі Рейхстагу регулюється службовими інструкціями. Біля кожної з чотирьох веж будівлі Рейхстагу постійно встановлені прапори: південно-східна вежа — з європейським прапором, а три інші вежі — з федеральним прапором. У деяких випадках південно-західна вежа будівлі Рейхстагу також позначається «райдужним» прапором.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

50 тисяч гривень щомісяця на лікування звільненим з полону захисникам: Рада схвалила законопроєкт

Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

«У цивільному — з автоматами»: СБУ встановила командира рф, який наказав розстріляти мешканців Куп’янська

Служба безпеки України ідентифікувала російського командира, який, за даними слідства, 2 жовтня віддав наказ своїм підлеглим перевдягнутися у цивільне та розстріляти трьох мирних мешканців, що намагалися евакуюватися з Куп’янська.

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

«Дикі феєрверки»: на Курщині прикордонники знищили укриття з БК та позиції окупантів

На курському напрямку оператори FPV-дронів бригади «Сталевий Кордон» знищили чотири ворожі укриття з особовим складом, одне з яких вибухнуло «дикими феєрверками» через детонацію боєкомплекту, що зберігався всередині.

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

Підбили броню — пішли пішки і взяли позиції: штурм, який не зміг зупинити навіть влучний постріл ворога

На Донеччині, поблизу Карпівки, бійці підрозділу «Karakurt Colony» 2-го мехбату 3-ї штурмової бригади продовжили штурм ворожих позицій навіть після того, як їхня бойова машина була підбита, та, перейшовши у піхотний бій, успішно виконали завдання.

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

«Бачу, як рука піднімає гілку»: як 22-річний боєць віч-на-віч зустрів ворога та знищив шістьох

22-річний Олександр Бойко, який у 19 років став на захист України, розповів про свій бойовий шлях, зокрема про бій віч-на-віч з ворогом, у якому він один знищив шістьох окупантів, та про те, як після важкого поранення опанував фах оператора БПЛА.

Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

Ветерани ССО, ДШВ та морпіхи: на базі «Нахтіґаль» створюють новий інноваційний батальйон дронів

У 20-й бригаді «Любарт» оголосили про створення інноваційного батальйону безпілотних систем, ядром якого стане професійний підрозділ «Нахтіґаль», що об’єднав досвідчених бійців із морської піхоти, ДШВ, ССО та інших бойових частин.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

Інспектор-кінолог

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Електрозварник (в/ч А2558)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---