ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дмитро Кулеба взяв участь у слуханнях парламенту Нідерландів щодо підтримки України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Лютого 2023, 5:09

Глава МЗС Дмитро Кулеба подякував нідерландським парламентаріям за численні рішення на підтримку України протягом минулого року, зокрема за військову підтримку, та закликав пришвидшити постачання зброї і боєприпасів для потреб ЗСУ.

Про це повідомляє МЗС України.

«Сьогодні росіяни обстріляли транспортну зупинку та дитячий садок у Херсоні. Це не мало для них жодної військової мети. Єдина причина, чому росія щодня обстрілює Херсон — це акт помсти за спротив херсонців та деокупацію міста. Це терор проти мирних людей. Його можна зупинити лише силою, тому ми потребуємо подальшої підтримки Нідерландів», —зазначив Дмитро Кулеба.

Він наголосив на необхідності постачання Україні бойової авіації та якнайшвидшого початку навчання українських пілотів та закликав депутатів продовжити підтримку України на шляху до членства в ЄС.

«Я був тут і спілкувався з вами у травні минулого року, переконуючи у необхідності надати Україні статус кандидата на членство в ЄС. Тоді у нас була непроста дискусія з цього приводу. Але вже у червні рішення було ухвалене. Тепер я так само переконаний, що переговори про членство почнуться раніше, ніж багато хто думає. Я закликаю вас зайняти лідерську позицію і вже сьогодні наближати цей день. Україна буде членом ЄС, це логіка історії, і нам варто разом працювати заради цієї мети», — наголосив глава МЗС України.

Міністр також висловив вдячність прем’єр-міністру Нідерландів Марку Рютте та своєму колезі Вопке Гукстрі за лідерство та ухвалення критично важливих рішень.

Дмитро Кулеба провів окрему зустріч з головами парламентських фракцій коаліції та опозиції.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

контракт служба ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---