ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Підтримка України: на «Рамштайн 9» зібралися  делегації 54 країн

Важливо Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 14 Лютого 2023, 19:19

Міністр оборони Олексій Резніков, говорячи про підсумки засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайну», яка відбулася сьогодні, 14 лютого, у Брюсселі, повідомив, що дуже задоволений його результатами, та розповів про деякі з основних меседжів, які сьогодні прозвучали.

– Я дуже задоволений сьогоднішнім засіданням у  форматі «Рамштайн», тому що сьогодні я почув декілька цікавих для себе речей. Передусім зазначу, що сьогодні під час засідання у форматі «Рамштайн» за одним столом зібралося 54 делегації. Тобто, антикремлівська коаліція зростає. Я чітко почув меседжі від всіх –  це повна підтримка України до перемоги. І перемогою усі вважають саме перемогу України на полі бою, – сказав Олексій Резніков.

Він назвав кілька основних меседжів, які звучали під час засідання Контактної групи з допомоги Україні. Один з основних, як він зазначив, це «швидкість, своєчасність і  стабільність».

– Ми продовжили говорити про навчання наших підрозділів на тій техніці, яку нам дають партнери, і яку ухвалено рішення надавати. Щоб цілі підрозділи могли виконувати рішення Генерального штабу зі звільнення українських територій, – сказав Олексій Резніков.

Та навів цитату Ллойда Остіна «Україна мусить перемогти. Саме мусить, а не може чи має».

Також він зазначив, що дуже важливий меседж прозвучав сьогодні від Єнса Столтенберга, з яким були згодні всі міністри оборони, та ті, хто виступав:  Меседж про те, що коли хтось говорить, що є якісь ризики в разі надання чергового траншу допомоги для України, то ризик залишається тільки один – це якраз те, що зло може перемогти. І ризик для всіх є, якщо зло переможе, і для всіх інших тоталітарних режимів це буде хороший приклад. Тому заради майбутньої світової безпекової конструкції світ має допомогти Україні перемогти. Інших ризиків немає. Тому, безпека світу  – це є спільний світовий інтерес, – сказав Олексій Резніков.

Також він зазначив, що одним із ключових меседжів звучало слово «єдність», «єдність всіх навколо України, заради перемоги України». Міністр оборони України навіть цитату пана Єнса Столтенберга про те, що «швидкість рятує життя». Мова йде про швидкість надання допомоги Україні, швидкість ухвалення рішень. Цей меседж, як зазначив Олексій Резніков, теж у різних варіаціях звучав з уст партнерів.

Важливим аспектом під час зустрічі Олексій Резніков назвав забезпечення вищої підзвітності, зокрема, щодо обліку зброї, яку надають партнери Україні для боротьби проти агресії росії.

–  Ми завжди хочемо прозорості, транспарентності, відкритості у наших стосунках для того, щоб в суспільствах не було сумніву, що їхня зброя іде на полі бою проти ворога. І сьогодні доповідь була, зокрема, щодо перевірок по тих сучасних натівських системах, які ми застосовуємо.

Ми запросили також будь-яку країну, якщо в  них є потреба, приїхати і перевірити, навіть просто до того батальйону, підрозділу, де знаходиться зброя від їхньої країни. Тобто, моніторинг здійснюється завжди, кожного дня і ночі. Єдине обмеження, яке є у кожного перевіряльника – це їхнє правило безпеки. Тобто, чи готові вони приїхати на поле бою. Якщо ні, ми готові надавати будь-які документи. Власне кажучи, і сьогодні був звіт, яким усі залишилися дуже задоволені, – сказав Олексій Резніков.

Олексій Резніков подякував українським журналістам за увагу, та пообіцяв зустрітися в Україні та розповісти про зустрічі в Брюсселі більш докладно.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У Силах оборони показали, як виглядає Костянтинівка після агресії рф
У Силах оборони показали, як виглядає Костянтинівка після агресії рф

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як виглядає Костянтинівка після російської агресії.

Президент: Основна тактика рф — намагатись повністю «вимкнути» міста
Президент: Основна тактика рф — намагатись повністю «вимкнути» міста

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ та начальника Генерального штабу ЗСУ, зокрема, щодо роботи з партнерами по гарантіях безпеки.

У Києві зросла кількість постраждалих унаслідок атаки рф
У Києві зросла кількість постраждалих унаслідок атаки рф

Станом на 17:00 внаслідок російської атаки у Києві постраждало 25 осіб, серед них — п’ять рятувальників. Чотири людини загинули. 32 особи вдалось врятувати.

ДССТ стала першим підрозділом МОУ, що впроваджує посади фахівців із цифрової трансформації
ДССТ стала першим підрозділом МОУ, що впроваджує посади фахівців із цифрової трансформації

Міністерство оборони України прискорює цифрову трансформацію українського війська, впроваджуючи IT-вертикаль.

Дрони, арта та піхота: в Покровську бійці «Скелі» знищують ворога у чіткій взаємодії
Дрони, арта та піхота: в Покровську бійці «Скелі» знищують ворога у чіткій взаємодії

Оператори БПЛА, артилеристи та штурмова група 425-го штурмового полку «Скеля» в Покровську знищили чергову партію окупантів.

Окупантам наказують вбивати українських військовополонених — перехоплення ГУР
Окупантам наказують вбивати українських військовополонених — перехоплення ГУР

У перехопленій українською розвідкою розмові зафіксовано свідчення підготовки до чергового воєнного злочину окупаційної армії рф в Україні.

ВАКАНСІЇ
Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Кулеметник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Радіотелефоніст-зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Фармацевт (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---