ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ГУР МОУ: росія використала приблизно 660 дронів Shahed

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Лютого 2023, 14:43

рф використала близько 660 дронів Shahed із 1750, передбачених контрактом з Іраном.

Про це повідомив представник ГУР МОУ Вадим Скібіцький.

«Що стосується дронів, то у рф реально є проблеми з арсеналом, в тому числі і з безпілотниками. На сьогодні вони використали приблизно 660 дронів-”шахедів”. За контрактом передбачено 1750 одиниць. Також потрібен час для їх доставки та підготовки. Протягом останніх днів вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати», — зазначив він.

За словами Вадима Скібіцького, зараз у рф буде чергова партія поставки.

«Будемо уточнювати кількість цих дронів. Як правило, до цього вони завозили партіями 250-300 штук. Варто розуміти також, що росіяни використовують різні висоти і різні напрямки для обминання протиповітряної оборони, а також змінюють райони запуску дронів. Масований рой дронів спрямований на те, щоби прорвати нашу систему ППО і влучити в об’єкти. А якщо запускати малу кількість – по 5 – 10 безпілотників – такого ефекту не буде», — повідомив представник воєнної розвідки.

Тож, додає Вадим Скібіцький, противник намагається саме великою кількістю забезпечити прорив нашої системи ППО — це підтверджують і наші Повітряні Сили.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Не дійшли до Костянтинівки: на Донеччини зупинили потужний штурм ворога
Не дійшли до Костянтинівки: на Донеччини зупинили потужний штурм ворога

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний яр» з суміжними підрозділами відбили черговий накат ворога на південно-західних околицях Костянтинівки.

Склади перетворили на феєрверки: ворога залишили і без боєприпасів, і без пального
Склади перетворили на феєрверки: ворога залишили і без боєприпасів, і без пального

Оператори важких бомберів 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха завдали прицільних ударів по складах росіян.

«Усе розкривається — і ціль знищується»: на Лиманському напрямку ворожі гармати нищить Mara
«Усе розкривається — і ціль знищується»: на Лиманському напрямку ворожі гармати нищить Mara

Пріоритетними напрямками бойової роботи українських дронарів на Лиманському напрямку є полювання за ворожою артилерією та винищення пілотів БПЛА противника.

Правоохоронці викрили масштабну інформаційну спецоперацію ворога проти угорської громади на Закарпатті
Правоохоронці викрили масштабну інформаційну спецоперацію ворога проти угорської громади на Закарпатті

СБУ викрила інформаційно-психологічну спецоперацію ворожих спецслужб, спрямовану на дестабілізацію ситуації у Закарпатській області.

Робот рятує свого побратима: НРК 25-ї бригади провів евакуацію «колеги» на Покровському напрямку
Робот рятує свого побратима: НРК 25-ї бригади провів евакуацію «колеги» на Покровському напрямку

НРК 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади 7 корпусу ШР ДШВ здійснив евакуацію іншого наземного дрона під час нальоту ворожих дронів.

Вузьке місце російської смерті: єгері показали, де навалено окупантів
Вузьке місце російської смерті: єгері показали, де навалено окупантів

Пілоти 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша ДШВ ЗСУ показали звуження дороги, де постійно гинуть загарбники.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

--- ---