Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із віце-прем’єр-міністром, міністром національної оборони Республіки Польща Маріушем Блащаком, повідомляє Офіс Президента України.
Глава держави подякував очільнику польського оборонного відомства за всебічну підтримку з боку Польщі у протидії агресії Росії та солідарність польського народу з українцями.
Володимир Зеленський високо оцінив відносини справжнього стратегічного партнерства між двома країнами, а також результативну взаємодію на всіх рівнях.
Президент відзначив лідерство Польщі в питаннях безпекової допомоги Україні та важливу роль Варшави у започаткуванні танкової коаліції завдяки рішенню про передачу Україні роти бронемашин Leopard 2.
«Дякую за конкретні й вагомі кроки, які робить Польща, щоб зміцнити наші Збройні Сили», — наголосив він.
Глава держави висловив сподівання, що досягнуті домовленості щодо постачання Україні західної бронетехніки вже незабаром дадуть перші результати. «Створення танкової коаліції — це не лише про посилення ЗСУ, а й про прискорення звільнення українських територій. Вдячний за вагому підтримку Польщі в цій справі», — зазначив Володимир Зеленський.
Президент поінформував Маріуша Блащака про ситуацію на фронті та потреби українських захисників для стримування наступу агресора. Було обговорено подальші спільні кроки з метою зміцнення обороноздатності сил оборони України, зокрема в контексті підготовки до наступного засідання союзників у форматі «Рамштайн».
Володимир Зеленський вручив міністру національної оборони Польщі орден «За заслуги» І ступеня, яким його було нагороджено за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України.
@armyinformcomua
Накладати турнікети, стріляти, керувати дронами — отримати ці навички безкоштовно має право кожен цивільний в Україні.
Туреччина офіційно представила свою першу гіперзвукову балістичну ракету Tayfun Block 4 в рамках Міжнародного виставкового заходу оборонної промисловості (IDEF) 2025 у Стамбулі.
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
від 50000 до 120000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
від 20100 до 125000 грн
Полтава, Полтавська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…