ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Японія виділила $170 мільйонів доларів США на відновлення України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Лютого 2023, 15:46

Уряд Японії виділив 170 мільйонів доларів США на реалізацію проєктів екстреного відновлення, зокрема відбудову критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Беззаперечним пріоритетом на цьому етапі відбудови є відновлення критичної інфраструктури, необхідної для забезпечення базових потреб громадян. Це необхідний крок для повернення українців до своїх будинків та підтримки економічного розвитку в регіонах», — прокоментував віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Він зазначив, що допомога передбачатиме надання японськими партнерами товарів та послуг, необхідних для відновлення.

Нагадаємо, на початку січня такой було оголошено, що Уряд Японії виділяє 95 мільйонів доларів на відновлення України. Ці кошти будуть направлені Програмі розвитку ООН (ПРООН) в рамках партнерської угоди.

Читайте нас в Telegram
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Заступник командира роти з МПЗ, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Психолог

від 13000 до 13000 грн

Київ

Державна прикордонна служба України

Командир протитанкового взводу

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

--- ---