ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генсек НАТО після зустрічі з очільником міноборони ФРН: Незабаром ми знайдемо рішення щодо Leopard 2

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Січня 2023, 14:10

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після зустрічі з новопризначеним міністром оборони ФРН Борисом Пісторіусом заявив, що рішення щодо постачання важких танків Leopard 2 буде ухвалене незабаром.

Про це повідомляє пресслужба НАТО.

«Ми обговорювали питання бойових танків. Консультації між членами Альянсу (щодо передачі Україні танків Leopard 2 ред.) триватимуть, і я впевнений, що незабаром ми знайдемо рішення», — зазначив Єнс Столтенберг.

Він додав, що Німеччина серед країн Альянсу надає Україні найбільше військової, фінансової та гуманітарної допомоги. І в цей переломний для України момент війни Альянс має надати якнайшвидше Україні більш важкі та досконалі системи.

«Відвага українських військових надихнула весь світ. Водночас не варто недооцінювати росію. Єдиний шлях до міцного миру — дати зрозуміти путіну, що він не переможе на полі бою. Тому ми повинні забезпечити більш важкі та вдосконалені системи, щоб українські сили змогли дати відсіч російським силам. Не тільки вижити. Але щоб перемогти, повернути територію та переважати як суверенна, незалежна держава в Європі», — наголосив очільник Північноатлантичного альянсу.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Авіаційний технік, бортовий оператор

від 50000 до 50000 грн

Ужгород

Харківська окрема авіаційна ескадрилья

Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Снайпер (2 категорії), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---