Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Команда Координаційного штабу завершила чергову операцію з повернення додому наших оборонців. Цього разу у результаті обміну з полону ворога звільнено 50 українських захисників.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
«Цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-Морських Сил та п’ятеро тероборонців. Серед звільнених захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з Донецького, Харківського, Луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини.
Серед визволених військовослужбовців — 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19», — йдеться у повідомленні.
У Координаційному штабі зазначили, що це 36-ий обмін від початку широкомасштабного вторгнення росії.
Завдяки роботі Координаційного штабу загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних.
Про підозру повідомлено посадовцю однієї з військових частин Харківщини та спільнику за фактом незаконного переправлення особи через кордон та торгівлі людьми.
Від початку доби ворог здійснив 54 атаки, українські війська виснажують противника вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
До 9 років позбавлення волі загрожує жінці, яка пропонувала військовозобовʼязаним оформлення фіктивного батьківства над своїми дітьми.
Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець
від 23500 до 58500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…