ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Судитимуть завкафедри Миколаївського вишу, який розробляв концепцію «миколаївської народної республіки»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Грудня 2022, 12:25

Доктора наук державного управління, кандидата політичних наук судитимуть за вчинення державної зради, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, пособництво державі-агресору, а також за виготовлення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

Слідством встановлено, що у квітні 2022 року обвинувачений, не сприймаючи державну владу в Україні та сповідуючи ідеї проросійської спрямованості, вступив у злочинну змову із представником головного розвідувального управління генштабу збройних сил рф з метою надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Із травня по червень 2022 року за завданням куратора він розробив «концепцію становления независимого государства — николаевской народной республики». Крім того, одним із завдань було скласти перелік необхідних управлінських посад та надання «надійних» кандидатів на їх зайняття. Також він мав скласти за своїм особистим підписом як корінний мешканець м. Миколаєва звернення до влади рф «про готовність переважаючої правильно налаштованої частини миколаївців до від’єднання області від України та приєднання до братського народу росії».

Крім того, упродовж квітня-травня поточного року чоловік надавав інформацію щодо розташування Збройних Сил України та державних установ на території м. Миколаєва.

У червні 2022 року його протиправна діяльність була припинена. Під час обшуку за місцем мешкання «реформатора» виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, документацію та іншу переписку з представником держави-агресора.

Йому обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Тонна відповідальності»: 24-річний офіцер «Ібіс» про командування батальйоном на Донеччині

«Тонна відповідальності»: 24-річний офіцер «Ібіс» про командування батальйоном на Донеччині

Наймолодшим комбатом 101-ї окремої бригади охорони Генштабу став 24-річний майор Владислав (позивний «Ібіс»). Йому довірили керувати батальйоном не в тилу, а на одному з найгарячіших напрямків — у районі Яблунівки на Донеччині.

«Якщо грати на всіх інструментах, не навчимося ні на чому» — про особливості БЗВП в Силах безпілотних систем

«Якщо грати на всіх інструментах, не навчимося ні на чому» — про особливості БЗВП в Силах безпілотних систем

Під час проходження БЗВП у Силах безпілотних систем роблять акцент саме на роботі з різноманітними дронами. Найголовніше — навчитися пілотувати «мавік» і базову «сімку» FPV.

П’ять обстрілів Донеччини за добу: є загиблий і поранений

П’ять обстрілів Донеччини за добу: є загиблий і поранений

За добу російські війська п’ять разів обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак одна людина загинула в Осиковому та одна людина поранена у Костянтинівці.

Армійські спортсмени вибороли золото та срібло чемпіонату світу зі стрільби кульової

Армійські спортсмени вибороли золото та срібло чемпіонату світу зі стрільби кульової

Сьогодні, у заключний день чемпіонату світу зі стрільби кульової, який відбувається в Каїрі (Єгипет), армійські спортсмени здобули золоту та срібну нагороди.

Флешмоб на Центральному залізничному вокзалі: прозвучали гімни Чехії, Словаччини, України та ЄС

Флешмоб на Центральному залізничному вокзалі: прозвучали гімни Чехії, Словаччини, України та ЄС

День боротьби за свободу та демократію щороку 17 листопада відзначають в Чехії та Словаччині.

Техніка згоріла, десант — у полоні: 59-та бригада розкрила деталі бою під Новопавлівкою

Техніка згоріла, десант — у полоні: 59-та бригада розкрила деталі бою під Новопавлівкою

Воїни 59-ї окремої штурмової бригади БпС імені Якова Гандзюка оприлюднили деталі бою під Новопавлівкою, де разом із суміжними підрозділами зірвали спробу російського десанту прорвати оборону.

ВАКАНСІЇ

Оператор-монтажер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

Штурмовик, кулеметник, гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Хімік відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту

від 20000 до 120000 грн

Липники, Львівська область

Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

--- ---