ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Британія посилять співпрацю з ветеранських питань

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2022, 3:15

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та міністр у справах військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей Великої Британії Ендрю Марісон домовилися про посилення співробітництва з ветеранських питань.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

«Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела онлайн зустріч з міністром у справах військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей Великої Британії, Високоповажним членом парламенту доктором Ендрю Марісоном. Сторони обговорили посилення співпраці з розвитку державної ветеранської політики, зокрема у напрямі впровадження системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя, медичної та психологічної реабілітації ветеранів та членів їхніх родин, цифровізації послуг тощо», – йдеться у повідомленні.

Юлія Лапутіна поінформувала про основні напрями роботи відомства під час російсько-української війни. Вона зазначила, що наразі міністерство впроваджує нову державну ветеранську політику. Серед пріоритетів – створення в Україні ефективної системи переходу з військової кар’єри до цивільного життя.

«Ми розглядаємо систему переходу як один із важливих аспектів зміцнення національної безпеки України, в її основу ляже досвід провідних країн світу з урахуванням українських реалій. Захисники і захисниці України після нашої військової перемоги мають стати рушійною силою для відновлення країни та зміцнення національної стійкості, а також рушійною силою подальшого розвитку українського суспільства. Працюємо, щоб забезпечити українських воїнів сучасними інструментами для успішної інтеграції в економіку та громади», – підкреслила міністр.

У свою чергу Марісон висловив вдячність Ю.Лапутіній за надану інформацію та запевнив, що британська сторона відкрита та готова до співробітництва і його подальшого розвитку, обміну досвідом.

«Ми працюємо разом, щоб досягти найкращих результатів для тих, хто відважно бореться за український суверенітет. Продовжуємо працювати над подальшим зміцненням міцних відносин між Великою Британією та Україною, і я з нетерпінням чекаю зустрічі найближчим часом», – зазначив Марісон.

Юлія Лапутіна запросила британського колегу відвідати Україну з робочим візитом.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Оператор систем РЕБ | Військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Інженер відділу ремонту засобів вимірювальної техніки, військовослужбовець

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Механік-моторист

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Оператор-дешифрувальник (БпЛА), військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

--- ---