Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…
Нинішні складні з усіх боків умови проживання на московії не заважають путінській пропаганді поступово перетворюватися на відверто нацистську. Адже головна її мета полягає у фейковому поясненні необхідності продовження війни та нагнітанні ненависті до всіх, хто проти наративів бункерного діда.
Так, до слів так званого депутата держдуми нілова, який 14 грудня пообіцяв ракети на голови дітей Києва, приєднався пропагандист і за сумісництвом журналіст «комсомольская правда» сергій лелека, більш відомий як мардан. Цей вірний путініст і диванний прихильник «сво» відкрито проповідує «фізичне винищення українського народу та його мови».
Попри своє українське коріння, лелека цього тижня розмістив декілька дописів.
Ось кілька з них:«якщо українець захоче жерти, то розмовлятиме, як корінний ярославець», «жерців культу українства треба знищувати, як собак».
Цікаво, що саме через некерованість та певне божевілля цього пропагандиста останні кілька місяців не запрошують на кремлівські політичні шоу. Тому він перейшов до «бойових дій» у соцмережах чи на платформі «комсомольская правда». За допомогою фейків він прагне ще хоч якось утримати свій дешевий авторитет путінського «патріота». Тому бреше саме про те, що подобається кремлівському режимові.
Іноді його хворі «думки» схожі на виступи якось геббельса чи самого гітлера.
Наприклад, у серпні лелека-мардан запропонував «всіх українських вчителів, які відмовилися працювати після приходу окупантів, «закрити у маленькому акуратному концтаборі».
Пізніше, в жовтні, пропагандист видав інше. Виявляється, що йому не важливо, як називаються дрони-камікадзе, головне, щоб БПЛА «літали і падали на голови хохлам».
Уже цього місяця в одному з дописів він написав про свою згоду з путінським висловлюванням «ми попадемо в рай, а вони — здохнуть». Але на ненависті до українців не зміг зупинитися та дійшов аж до політичного керівництва США.
— Байден готовий кидати в багаття навіть американських дітей, — в емоційному пориві написав сергій лелека.
Отже, слідчим Міжнародного трибуналу не доведеться довго визначатися з вироком для цього суб’єкта росагітпрому. Наразі ж дописам лелеки можуть зацікавитися хіба психіатри та ще пацієнти «маленьких акуратних» психлікарень.
Пілоти батальйону безпілотних систем Combat Hawks 25-ї повітрянодесантної Січеславської бригади уразили російську Д-30.
Засуджено 41-річного протоієрея одного із храмів Української православної церкви (МП), який поширював дані про розміщення систем ППО на Шосткинщині.
Начальниця топографічної служби 208-ї зенітної ракетної Херсонської бригади Маргарита вважає, що без злагоджених дій військових топографів ціль не зіб’єш.
7 квітня 2026 року Президент України підписав Указ «Про присвоєння почесного найменування 47-й артилерійській бригаді Сухопутних військ ЗСУ».
Пілоти 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» змогли знайти та уразити в надійній схованці напівголого окупанта.
Бійці 225-го штурмового полку показали розмову з полоненим окупантом, який не знав чисельність населення власної країні і думав, що Україна більша за площею.
Механік, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Вогнеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Про свій бойовий шлях в інтерв’ю кореспонденту АрміяInform розповів оператор полку Сил спеціальних операцій, який наразі продовжує службу на інструкторській посаді навчально-тренувального…