Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
Служба безпеки викрила ще трьох поплічників ворога в результаті стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні, інформує СБУ. Під час захоплення міста вони добровільно вступили до створеного окупантами «главного управления мвд Херсонской области».
Серед них — керівниця одного з «кадрових» підрозділів псевдооргану. Саме ця особа розгорнула широку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. При цьому вона особисто підшукувала «однодумців», яким пропонувала приєднатися до лав окупаційного органу.
Після звільнення обласного центру колаборантка намагалася переховуватись. Втім, не довго. Співробітники СБУ встановили її місцезнаходження і зараз вона знаходиться під вартою.
Наразі слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність, добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.
Ще двома ворожими поплічницями виявились колишні працівниці місцевих банків. Після захоплення міста вони перейшли на бік агресора. За це їх призначили «инспектором отдела кадров гу мвд рф Херсонской области» і «специалистом федеральной миграционной службы мвд рф Херсонской области».
За декілька днів до звільнення міста вони втекли до тимчасового окупованих районів півдня України. Стосовно них зібрані беззаперечні докази колабораційної діяльності. Обвинувальні акти направлено до суду.
Тривають комплексні заходи для їх притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.
44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…