Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Військовослужбовці, які виконують бойові завдання на сході України, провели для цивільного населення прифронтового району виставку техніки та озброєння.
Зокрема, цивільним мешканцям показали міномети різних калібрів, СПГ-9, мобільний автоматичний гранатомет вітчизняного виробництва УАГ-40, американський автоматичний станковий гранатомет МК-19 та кулемет Browning, ДШК, українську снайперську гвинтівку UAR-10, БПЛА тощо.
Також відвідувачі виставки змогли побачити та ознайомитися зі зразками бронетехніки, якою нищать рашистів наші захисники. Серед цих зразків і трофейна російська БМП-3.
— Техніка непогана, коли все працює. На цій трофейній БМП-3 встановлена 100-мм гармата. Летить далеченько — на 5500 метрів, однак цілі переважно нерухомі, адже швидкість снаряда сотого калібру невисока, — говорить командир екіпажу БМП-3 з позивним «Будда».
На іншій локації військові практично продемонстрували імітацію роботи штурмової групи. Для цього вони використовували холості набої, бронемашину та багі.
— Найбільше вражень від спілкування з військовими. Вони всі дуже енергійні, позитивні. — Надихаємося їхньою стійкістю, силою волі. Навіть важко уявити, як вони місяцями тримаються в окопах, — ділиться враженнями відвідувачка виставки Ганна.
Окрім того, армійці пригощали цивільних гостей армійським кулішем та гарячим чаєм, приготовленими в польовій кухні.
На вдячність українським захисникам, за подарований гарний настрій, місцеві мешканці організували військовим драйвову концертну програму.
Фото автора
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Майстер ремонтної майстерні БПЛА
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Інструктор з тактичної підготовки 151 навчальний центр Сухопутних Військ Збройних Сил України
від 25000 до 55000 грн
Харків
151 навчальний центр ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….