Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 99 разів, виявлено, вилучено і знешкоджено 337 вибухонебезпечних предметів. Обстежено територію площею 25 гектарів.
Про це повідомляє ДСНС України.
Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 292 164 вибухонебезпечних предмети та 2845 кг вибухової речовини, зокрема 2154 авіаційні бомби. Обстежено територію площею близько 75 610 гектарів.
Міністерству оборони України повернуто понад 57,5 млн грн, сплачених за оборонний контракт, який підприємство так і не виконало в повному обсязі.
Сили безпілотних систем та Головне управління розвідки МОУ завдали удару по ворожій базі з новітніми БПЛА на аеродромі Кіровське в окупованому Криму.
За минулий місяць наші захисники провели серію потужних ударів по важливих об’єктах російського військово-промислового комплексу.
У Львові військовослужбовця ТЦК та СП смертельно поранили в шию — врятувати його не вдалося.
В Агенції оборонних закупівель ДОТ працюють над відшкодуванням витрат військових на спорядження та покращенням харчування.
Батальйон безпілотних систем Signum, що був частиною Сухопутних військ, тепер увійшов до складу Сил безпілотних систем ЗСУ.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….