ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За декілька днів роботи в Херсоні ДСНС виявили понад 6,5 тис. вибухонебезпечних предметів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Листопада 2022, 23:39

Про це міністр внутрішніх справ повідомив після проведення тренінг-акції «Не розгубись у темряві!», мета якої нагадати школярам про правила безпеки та роздати світловідбиваючі браслети, йдеться на Урядовому порталі.

За словами Дениса Монастирського, МВС спільно з Міністерством освіти і науки України розробили план заходів, згідно з яким у класах безпеки та пересувних пунктах школярам будуть розповідати про правила безпеки. Проведення заходів заплановано по всій території країни, а класи безпеки планується створити в опорних школах.

«Є декілька проєктів, які Нацполіція і ДСНС спрямовує на школи: це і шкільний офіцер поліції, і спеціаліст з безпеки, які зараз з’являються в територіальних громадах і відповідають за організацію безпеки. Також є класи безпеки, які розгортаються в багатьох школах країни – і це нова реальність, з якою ми зустрічаємось. Бо учні мають бачити приклади вибухонебезпечних предметів, які ми знаходимо, та бути обізнаними. Наприклад, за декілька днів роботи в Херсоні ми виявили понад 6,5 тис. вибухонебезпечних предметів», – зазначив Денис Монастирський.

Читайте нас в Telegram
Двічі відзначився порятунком побратимів: історія молодшого сержанта «Мікуса»
Двічі відзначився порятунком побратимів: історія молодшого сержанта «Мікуса»

Український захисник Віталій на позивний «Мікус» за час своєї служби в Силах оборони вже двічі встиг відзначитися порятунком своїх побратимів.

«Район став більш агресивним» — на Північно-Слобожанському напрямку нищать нові російські дрони
«Район став більш агресивним» — на Північно-Слобожанському напрямку нищать нові російські дрони

На Північно-Слобожанському напрямку поблизу кордону ситуація залишається напруженою. 

Посилення можливостей авіації: Уряд спростив екстрене дообладнання авіатехніки
Посилення можливостей авіації: Уряд спростив екстрене дообладнання авіатехніки

Уряд ухвалив постанову, яка вдосконалює процедуру екстреного дообладнання авіаційної техніки.

Хотіли до Словаччини, а відповідатимуть перед судом: затримали групу порушників кордону
Хотіли до Словаччини, а відповідатимуть перед судом: затримали групу порушників кордону

Військовослужбовці затримали трьох чоловіків, які намагалися в незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон.

Катував українських полонених: ексочільнику колонії на Луганщині повідомили про підозру
Катував українських полонених: ексочільнику колонії на Луганщині повідомили про підозру

Служба безпеки зібрала доказову базу на колаборанта з тимчасово захопленої Луганщини, який катував українських військовополонених.

Гранати, пістолет, ніж: у Харкові затримали нападника на військовослужбовця ТЦК
Гранати, пістолет, ніж: у Харкові затримали нападника на військовослужбовця ТЦК

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який напав на військовослужбовця ТЦК та СП під час заходів оповіщення

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

Пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---