ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росія думала, що вона країна із суперсилою, бо в неї ядерна зброя. Але виявилося, що суперсила України — «ядерно»-демократичне суспільство

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2022, 20:35

Стійкість української нації під час широкомасштабної російської агресії ґрунтується на довірі та відповідальності всіх верств суспільства – як громадян, так і влади.

На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час онлайн участі у дводенному форумі Re:Open Zakarpattia, що присвячений сміливості та стійкості України, а також пошуку ідей та рішень для розвитку Закарпаття і всієї України. Проект реалізується ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Стійкість ґрунтується на довірі, на довірі всіх верств суспільства, довірі і відповідальності як людини-громадянина, так і влади. В умовах широкомасштабного вторгнення рф формування довіри інституції суспільної до інституції владної є дуже важливим. І це має бути зворотнім процесом», – зазначила очільниця Мінветеранів.

Юлія Лапутіна навела приклад суспільної згуртованості та довіри, яку українці продемонстрували під час відсічі російським загарбникам у перші місяці повномасштабної агресії рф проти України.

«Ми це проявили на початку війни, коли всі згуртувалися на рівні місцевих громад, всі почали виганяти ворога з Київщини, Сумщини, Чернігівщини, інших регіонів нашої країни. І тоді ми не думали, де регулярні війська, де добровольчі – всі вийшли і разом дали відсіч ворогу. Аграрії, банкіри, менеджери, військові, представники органів влади – всі разом», – наголосила Міністр.

Також важливим кроком до посилення національної стійкості є внутрішня міграція українських громадян через російсько-українську війну, впевнена Юлія Лапутіна. Вона навела приклад Закарпаття, куди лише за офіційною статистикою переїхали майже 150 тисяч людей з різних регіонів України.

«Це обмін культурними традиціями, думками і перш за все єдність. Люди там працевлаштовуються й інтегруються в місцеві громади. І потім, після перемоги та повернення до своїх рідних домівок, вони розповідатимуть про Закарпаття як свою тимчасову нову батьківщину, яку вони набули через війну. Така демографічна зміна вже відбулася на рівні людської дипломатії, зміні культурологічного потенціалу, обміну думками, обміну традиціями – це також дуже важливий крок для набуття нами стійкості», – зазначила Юлія Лапутіна.

«росія думала, що вона – країна з суперсилою, бо у неї ядерна зброя. Але виявилося, що суперсила України – ядерно-демократичне суспільство. Це ядро здатне захоплювати, дивувати, виносити на своїх плечах усі виклики», – підсумував співзасновник Нацплатформи Олег Саакян.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни
Президент нагородив захисників і захисниць напередодні четвертих роковин повномасштабної російської війни

Напередодні четвертих роковин широкомасштабного російського вторгнення Президент України Володимир Зеленський відзначив захисників і захисниць нагородами.

156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України
156 солдатів за квадратний кілометр: яку ціну росія платить за агресію проти України

Повномасштабна війна росії проти України триває вже чотири роки — попри початкові плани ворога захопити нашу державу за «три дні».

Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині
Ідентифікували військового рф, який наказав здійснити смертельний постріл з танка на Сумщині

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури заочно повідомлено про підозру 34-річному військовослужбовцю зсрф.

Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди
Мисливці за «Шахедами» — вогнева група на транспортному літаку отримала нагороди

Нагороджена група ППО з пілотованим повітряним судном на базі ДФТГ, яка знищила вже 157 повітряних цілей різного типу.

Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську
Нічого святого — 15 років за ґратами отримала держзрадниця, яка зливала позиції Сил оборони у Святогірську

Суд визнав провину мешканки Святогірська у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни
«Ворога потрібно знищувати всіма доступними способами» — спецпризначенець «Князь» про досвід війни

Наразі «Князь» — офіцер у 10-му мобільному прикордонному загоні «Дозор».

ВАКАНСІЇ
Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Старший авіаційний технік-інструктор

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Бойовий медик

від 23000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---