Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
11 листопада ворог обстріляв з важкої артилерії Бериславський район. Під вогнем противника опинилися мирні села. Через влучання снарядів є жертви, пошкоджені житлові будинки, які не придатні для проживання, гаражі, автотранспорт, кафе, магазини, будівля лісомисливського господарства. Обстрілами знищено фермерське господарство та сільськогосподарську техніку (комбайн, дев’ять тракторів, три автомобілі, чотири причепи до трактору та інша господарча техніка). Також знищено ангар, де зберігалися зернові культури. За минулу добу поліція порушила 53 кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів російських загарбників на Херсонщині, інформує акаунт у FB поліції Херсонської області.
Російські військові двічі накривали мінометним вогнем село Новоолександрівка, коли там проводилася роздача гуманітарної допомоги та видача пенсій. Внаслідок обстрілу пошкоджені приватні будинки на чотирьох вулицях, дитячий садочок та ліцей. Поранених немає.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Кінолог, інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….