ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У звільненому Лимані відновлює роботу державний ПриватБанк

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2022, 9:59
Ілюстративне фото

Лиман став першим деокупованим містом на Донеччині, де вдалося відновити роботу банківської системи. Навіть в умовах нестабільного електропостачання, зв’язку й інтернету.

Нагадаємо, там вже приймає відвідувачів відділення ПриватБанку за адресою: вул. Привокзальна, 36. Поки що воно працює з клієнтами двічі на тиждень – щовівторка та щочетверга з 10:00 до 16:00. У відділенні встановлено банкомат і термінал самообслуговування.

Налагоджується робота банківського сектору й на інших звільнених територіях. Зокрема, очікується, що в смт Великий Бурлук і Борова на Харківщині відділення запрацюють найближчими днями.

Загалом ПриватБанк відновив діяльність вже понад 30 відділень у деокупованих населених пунктах України. З графіками їх роботи в умовах воєнного стану та мапою банкоматів, які працюють, можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: Мінреінтеграції

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Винищувачі Rafale: шлях від проєкту АСТ до світового бестселера

Винищувачі Rafale: шлях від проєкту АСТ до світового бестселера

Україна зробила у Франції замовлення на 100 винищувачів Rafale. На авіабазі Віллакубле 17 листопада президенти Зеленський і Макрон підписали декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері придбання нашою країною оборонного обладнання.

Уражені полігон з живою силою окупантів і одне з найбільших хімічних підприємств ворога — Генштаб ЗСУ

Уражені полігон з живою силою окупантів і одне з найбільших хімічних підприємств ворога — Генштаб ЗСУ

В рамках зниження наступального потенціалу, а також спроможностей противника щодо ракетно-бомбових ударів, у ніч на 4 грудня підрозділи Сил оборони України уразили одне з найбільших хімічних підприємств агресора — «Невинномиський Азот» у Ставропольському краї рф.

«Пекельна машинка» знищена: «Фенікс» виявив та ліквідував роботизований комплекс із кулеметом «Утьос»

«Пекельна машинка» знищена: «Фенікс» виявив та ліквідував роботизований комплекс із кулеметом «Утьос»

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» продовжують тримати під надійним вогневим контролем Торецький напрямок, де ворог намагається просунутися в бік Костянтинівки.

Розбомбили «Град» та гармати — знищення ворожої арти на Олександрівському напрямку

Розбомбили «Град» та гармати — знищення ворожої арти на Олександрівському напрямку

Бійці батареї артрозвідки 67 механізованої бригади змогли знайти і знищити скидами російську систему залпового вогню та кілька гармат.

15 років тюрми отримав зрадник, який коригував атаки рф по Черкащині

15 років тюрми отримав зрадник, який коригував атаки рф по Черкащині

 За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого викрили у квітні цього року на коригуванні ворожого вогню по Черкащині.

ВАКАНСІЇ

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

Авіаційний технік літаків та вертольотів

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---