У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Смс-повідомлення від Мінреінтеграції про небезпеку мін та інших вибухонебезпечних предметів вже отримують абоненти операторів мобільного зв’язку «Водафон» і «Лайфсел». Нещодавно до інформаційної кампанії долучився й «Київстар». Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Відтепер щомісяця всім абонентам компанії, а це понад 25 млн громадян, надходитимуть нагадування такого змісту: «Турбуючись про вашу безпеку, Міністерство реінтеграції застерігає! Якщо ви повертаєтесь на територію, де точилися бої та були окупанти, будьте обережні. Ворог залишає міни-пастки. Не ігноруйте попереджувальні знаки та не чіпайте підозрілі предмети. У разі випадкової знахідки — повідомте 101, 02 та попередьте оточуючих. Бережіть себе та близьких».
СМС-сповіщення громадян є одним з ключових інструментів цифрового навчання мінній безпеці. Його застосування покликане запобігти потраплянню цивільних осіб в інциденти, пов’язані з мінами та боєприпасами, що не вибухнули.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…