ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В столиці рф триває «часткова мобілізація», а цензурою заборонено висвітлювати тему облав – ГУР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Жовтня 2022, 16:20

Попри публічні заяви мера москви собяніна про завершення «часткової мобілізації», продовжується вручення повісток військовозобов’язаним за місцем проживання та роботи. Наразі влада зупинила роботу виключно так званих «мобільних мобілізаційних пунктів» й призупинила практику «облав» на військовозобов’язаних у громадських місцях. У спеціальних «темниках» (закритих директивах керівництву ЗМІ) акцентується увага на необхідності повного ігнорування теми «облав» у Москві та Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Наразі на полігонах московської області триває підготовка мобілізованих військовослужбовців. Після підготовки планується відправка підрозділів у зону ведення бойових дій в Україні. У зв’язку з браком офіцерського та сержантського складу на посади інструкторів взводів та інструкторів по підготовці призначають військовослужбовців, які підписали контракт у військовому званні «рядовий» і мають бойовий досвід на території України.

Підтверджується кількість мобілізованих до лав зс рф «першої хвилі» – щонайменше 200 тисяч осіб. Подальша мобілізація продовжуватиметься у «класичному» варіанті часів Другої Світової війни.

Перша частина мобілізованих направлених в Україну з мінімальними термінами підготовки (або взагалі без неї) призначена для стабілізації лінії фронту. Наступні частини мобілізованих направлятимуться з урахуванням розвитку оперативної обстановки та, за можливості, залежно від готовності особового складу. За аналогічним принципом до ведення бойових дій проти ЗС України залучатимуться мобілізовані другої, третьої та інших хвиль мобілізації.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Зайшли в Грабовське, але далі не змогли»: ворог зазнає великих втрат на Сумщині

«Зайшли в Грабовське, але далі не змогли»: ворог зазнає великих втрат на Сумщині

Окупаційні російські війська щодня обстрілюють прикордонні райони Сумської області та намагаються розширити зону боїв.

Критичну інфраструктуру Чернігівщини атакував ворог: на місцях влучань працювали вогнеборці

Критичну інфраструктуру Чернігівщини атакував ворог: на місцях влучань працювали вогнеборці

У ніч на 5 січня під ударом росіян опинився Чернігів, протягом попередньої доби ворог атакував райони.

«Союз» не допоміг: на Харківщині десантники зірвали масований штурм по трубопроводу

«Союз» не допоміг: на Харківщині десантники зірвали масований штурм по трубопроводу

На Купʼянському напрямку 77 окрема аеромобільна Наддніпрянська бригада 7 корпусу ШР ДШВ зірвала спробу противника здійснити штурм із використанням газотранспортного трубопроводу «Союз».

У 2025 році МОУ допустило до експлуатації понад 1300 вітчизняних зразків ОВТ

У 2025 році МОУ допустило до експлуатації понад 1300 вітчизняних зразків ОВТ

Міністр оборони України Денис Шмигаль повідомив, що за минулий рік Міністерство оборони допустило до експлуатації понад 1300 нових зразків озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва, що на чверть більше, ніж торік.

«Немає фіксованої лінії зіткнення»: на Лиманському напрямку окупантам не дають просуватися

«Немає фіксованої лінії зіткнення»: на Лиманському напрямку окупантам не дають просуватися

На Лиманському напрямку ворог продовжує застосовувати тактику інфільтрації малими штурмовими групами, оскільки має перевагу в кількості особового складу.

ВАКАНСІЇ
Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Танкіст

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

--- ---