— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…
До турніру долучилися майже десять команд, які представляли окремі підрозділи. Почалися змагання з хвилини мовчання. Так учасники вшанували пам’ять загиблих воїнів.
— Бути в гарній фізичній формі — це одна зі складових успішного виконання бойового завдання, — розповів офіцер служби зв’язків з громадськістю бригади тактичної авіації старший лейтенант Роман Ющак. — Робота в авіаторів важка і фізично, і емоційно. У спеку й холод, вдень і вночі, під пронизливим аеродромним вітром вони обслуговують і підіймають у небо бойові літаки для захисту рідної землі. Треба бути сильним і витривалим, аби встановити на літак різне обладнання і озброєння, що важить десятки кілограмів. І також треба бути сильним і витривалим, аби управляти бойовою машиною в небі в умовах перевантажень та психоемоційного напруження. Тож своїй фізичній формі авіатори завжди приділяють увагу.
Програма змагання налічувала різні комплекси вправ із кросфіту: підйом штанги до грудей, поштовхи, ривки, стрибки та інші вправи з цього виду спорту.
— Наші військовослужбовці продемонстрували силу, витривалість та волю до перемоги, — зазначив начальник фізичної підготовки і спорту бригади майор Василь Ткачук. — Вправи виконувалися військовими максимально інтенсивно, в режимі «нон-стоп» із перервами лише на кілька хвилин. Однак жоден із учасників не зійшов з дистанції.
Після проведення змагань відбулося визначення найсильніших і найбільш витривалих спортсменів. Найкращими виявилися авіаційні інженери — перемогу здобула команда авіаційної ТЕЧ.
Міністерство оборони продовжує впровадження у ЗСУ автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP).
Командир спецпідрозділу ГУР МО України «Group 13» із позивним Тринадцятий ексклюзивно для журналістів японського видання NHK розповів про роботу ударного морського дрона MAGURA V5.
На півночі Харківської області російські окупанти підлаштовуються під погодні умови і поспішають якомога міцніше закопатися в землю до настання відчутного похолодання. Натомість Сили оборони активно протидіють цим діям противника і знищують ворожі укриття.
Пілоти 40 бригади тактичної авіації «Привид Києва» завдали удару французькою керованою бомбою AASM HAMMER по будинку, в якому знаходилися оператори російських БПЛА.
Світлана з позивним «Фенікс» чотири рази ставала чемпіонкою зі змішаних бойових мистецтв, а тепер воює операторкою ударних дронів у складі 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.
Втрати живої сили російських загарбницько-окупаційних військ на півночі Харківської області лишаються стабільно високими, причому понад третина з них — безповоротні. Натомість помітно, що техніки в окупантів або поменшало, або ж вони намагаються її берегти й не кидають в бій.
Захищаємо світ
— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…