ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Світ має переглянути ставлення до рф як постачальника ядерного палива

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2022, 2:11

Потягом кількох днів Міністр енергетики України Герман Галущенко проводив низку телефонних розмов з колегами з європейських країн, зокрема: з Віце-прем’єр-міністром – міністром з питань екологічного переходу Іспанії Терезою Рібера Родрігес, з Міністром енергетичного переходу Франції Агнес Паньє-Рунаше, з Міністром клімату та навколишнього середовища Польщі Анною Москвою і Міністром енергетики Румунії Вірджилом Даніелем Попеску.

Ключовою темою стала необхідність консолідації зусиль вільного світу для посилення тиску на рф, зокрема, російську ядерну галузь.

Герман Галущенко поінформував співрозмовників про поточний стан енергетичного сектору України після масованих ракетних атак росії та хід відновлювальних робіт на енергетичних об’єктах. Також сторони обговорили питання вимушеного припинення Україною експорту електроенергії через руйнування об’єктів генерації та енергетичної інфраструктури.

Міністр наголосив, що попри значну шкоду, спричинену російськими обстрілами, енергосистема України залишається стабільною.

«Енергетика України постраждала від ракетних ударів безпрецедентного масштабу. Жодна інша країна світу не мала стільки ударів по енергетичній інфраструктурі, особливо за такий короткий час. Але професіоналізм і героїзм наших енергетиків, а також допомога наших міжнародних партнерів дозволяють максимально швидко відновлювати пошкоджену інфраструктуру», – зазначав Герман Галущенко під час розмов з міністрами.

Також сторони обговорювали поточну ситуацію на Запорізькій АЕС, де досі перебувають російські військові та представники «росатому».

Герман Галущенко наголошував на необхідності посилення тиску на росію та впровадження санкцій проти російської ядерної промисловості з метою демілітаризації та деокупації ЗАЕС. Також він підкреслював, що державам світу варто переглянути ставлення до росії як постачальника ядерного палива та відмовитися від російських технологій у цій галузі.

«Очевидно, що з росією дипломатія не працює, і нам потрібно діяти інакше. Запровадження ядерних санкцій разом із розумною диверсифікацією зменшить дохід росії на мільярди доларів і допоможе низці європейських країн позбутися залежності від російського палива та технологій», – наголошував Міністр.

Герман Галущенко також подякував за надану гуманітарну допомогу і готовність брати участь у проектах з післявоєнної відбудови енергетичного сектору України.

Джерело: Урядовий портал

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій-кранівник (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

--- ---